
pre 3 minuta 22: 05
Bolid Ferarija u retro stilu na trci u Monci i sećanje na Laudu
Bolid je za ovu trku dobio retro dizajn bolida Ferari 312T iz 1975. godine koji je vozi Niki Lauda.
Fudbaleri TSC-a nastavili su uspešnu seriju, sa gostovanja u Surdulici u 28. kolu Mozzart bet Superlige doneli su tri boda minimalnom pobedom od 1:0 (0:0).
Ekipa iz Bačke Topole zabeležila je treći uzastopni trijumf i učvrstila se na drugoj poziciju koja garantuje kvalifikacije za plasman u Ligu šampiona.
Trećeplasirani Partizan sada zaostaje četiri boda, a trener Žarko Lazetić bio je prezadovoljan novom pobedom na treškom terenu u Surdulici. Našalio se posle meča i izjavu za TV Arena sport počeo rečenicom: "Nastavljamo poteru za Crvenom zvezdom..."
Trenutak odluke dogodio se u 60. minutu, štoper domaćih Taras Bondarenko oborio je u svom kaznenom prostoru Sašu Jovanovića nakon što ga je atraktivno, petom, proigrao Stefan Vukić.
Dosuđen je penal koji je realizovao Luka Ilić za konačnih 1:0.
Surduličani nisu iskoristili svoje prilike i nakon trijumfa u gostima Partizanu u prošlom kolu (2:1) i osvojena četiri boda na prehodna dva meča, doživeli su poraz o ostali na pretposlednjem mestu u Superligi Srbije.
Mozzart Bet Superliga Srbije, 28. kolo
Petak
Kolubara - Napredak 0:1 (0:0)
/Krstić 74p/
Mladost Lučani - Novi Pazar 1:3 (1:1)
/Žunić 34 - Mijić 27, Bogdanovski 48, Majdevac 73/
Subota
Radnički 1923 - Spartak 2:2 (1:1)
/Čočović 38, Činedu 77 - Stanić 38, Srećković 54/
Voždovac - Javor 0:1 (0:0)
/Bosić 59/
Crvena zvezda - Mladost GAT 4:2 (2:2)
/Katai 18, 90 Kanga 45+2p, Rakonjac 83 - Vidakov 11, 33/
Vojvodina - Partizan 2:1 (0:0)
/Malbašić 53, Nikolić 84 - Pantić 90/
Nedelja
Radnik - TSC 0:1 (0:0)
/Ilić 61p/
Radnički Niš - Čukarički 18.00 (TV Arena sport 7)
Jannik Sinner i Carlos Alkaraz preuzeli su tron svetskog tenisa i zvanično otvorili novu eru posle Federera, Nadala i Đokovića. Njihovo rivalstvo, koje puni tribine i obara rekorde gledanosti, pretvorilo je muški tenis u dvoboj koji fascinira publiku širom sveta.
Bogdan Bogdanović je zvanično završio EuroBasket 2025 zbog rupture zadnje lože. Košarkaški savez Srbije (KSS) je saopštio da će kapiten, u dogovoru s Los Angeles Clippersima, nastaviti lečenje u SAD. Iza sportskog gubitka krije se i finansijska priča.
Prelazni rok leta 2025 ostaće zapamćen kao najskuplji u istoriji. Ukupna potrošnja klubova na globalnom nivou premašila je 8,8 milijardi evra, čime je srušen raniji rekord, a Engleska Premier liga sama je prešla granicu od 2,6 milijardi evra.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
EuroBasket 2025 koji se igra u Letoniji, Kipru, Finskoj i Poljskoj, umesto klasičnog pitanja favorita, stavlja u prvi plan svoj zvezdani potencijal i finansijsku snagu zvezda na terenu.
09.08.2025 21: 47
Branilac titule prvaka Srbije ima šest bodova iz dva prvenstvena meča i priliku da uveća saldo.
08.08.2025 13: 08
Trener ekipe iz Bačke Topole želi na stadionu "Rajko Mitić" da vidi na kom je trenutno nivou njegov tim koji je još u formiranju.
02.08.2025 21: 57
Dva letnja pojačanja očerupala "golubove" u Bačkoj Topoli.
02.08.2025 11: 20
Tri utakmice trećeg gola Superlige Srbije na programu TV Arena sport.
pre 25 minuta 21: 43
Crvena zvezda je priavila u UEFA igrače koji će nastupati u UEFA Ligi Evrope.
pre 1 sat 20: 50
Rumunski mediji su odmah kontaktirali Miodraga Belodedića koji je i Crvenom zvezdom i sa FSCB bio šampion Evrope.
pre 1 sat 20: 10
Slovenački napadač stigao u Kragujevac na pozajmicu iz škotskog Aberdina.
pre 2 sata 20: 04
Katarski klub se pohvalio da je postigao dogovor sa srpskim napadačem i Al Hilalom.
Ostavite komentar