pre 1 minut 18: 07
(VIDEO) Crno-beli prekinuli niz poraza, ali... Pred Blagojevićem je ozbiljan posao
Bodovi su neophodni i jednima i drugima.
Fudbaleri Crvene zvezde u sredu od 18.30 časova (TV Arena 1 Premium) gostuje Mladosti u Lučanima bez rezultatskog imperativa jer je titula bila osvojena pred sam Uskrs. Ipak, po rečima trenera Vladana Milojevića rasterećenost i njegovog tima, ali i rivala može da proizvede samo dobru utakmicu.
"Ekipa Mladosti je apsolutno zasluženo u plej-ofu. Ispratili smo prethodne utakmice tima iz Lučana. Rasterećeni su i uvek igraju dobro i na strani, a pogotovo kada su domaćini. Imaju spoj izuzetnih igrača, koji su dosta iskusni, ali u poslednje vreme su predstavili i par dobrih mladih igrača. Mislim da su jaki kao kolektiv. Očekuje nas teška utakmica, kao i sve prethodne koje smo odigrali", istakao je Vladan Milojević.
Problema sa zdravljem igrača nema, ali to ne znači da će na teren istrčati i najjača postava koja je iznela sjajno proleće.
"Svi igrači su spremni. Nemamo kadrovskih problema, videćemo još danas. Imali smo par dana odmora. Mislim da će svi biti spremni, pitanje je samo za koji sastav ćemo se opredeliti".
Govorio je strateg i o osvojenoj 35. tituli u Superligi Srbije.
"Kada smo matematički obezbedili titulu i ostvarili cilj, na utakmici protiv TSC, to veče smo se radovali, a zatim i malo odmorili, to je već iza nas. U ovom trenutku imamo nove ciljeve, to sam rekao i igračima. Nema opuštanja, idemo dalje da radimo. Ima puno stvari koje me interesuju, napredak i razvoj ekipe, kao i igrača pojedinačno. Motivisani smo", zaključio je Vladan Milojević.
"Ko se na mleko opeče i na jogurt duva", kaže ona narodna, a Milojević ne želi da se ekipa opusti jer je 21. maja očekuje finale Kupa Srbije protiv Vojvodine u Loznici i zato je mobilnost velika kao da titula nije ni osvojena.
Mozzart bet Superliga, 34. kolo (plej-of)
Sreda
TSC - Radnički 1923 16.00 (AP2)
Napredak - Partizan 16.00 (AP1)
Vojvodina - Čukarički 18.00 (AP3)
Mladost L. - Crvena zvezda 18.30 (AP1)
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
07.12.2025 19: 24
Nije ovo bio dobar nastup Crvene zvezde, koja je neslavno završila duel sa Vojvodinom.
22.11.2025 15: 53
Trener šampiona Srbije o isprepletenim obavezama svog tima ove sezone.
09.11.2025 18: 13
Trener Crvene zvezde nije bio zadovoljan uprkos pobedi u Subotici od 3:2.
01.11.2025 17: 30
Trener crveno-belih ističe da se samo radom izlazi iz krize.
YouTube
pre 45min
YouTube
pre 59min
pre 2 minuta 18: 07
Bodovi su neophodni i jednima i drugima.
pre 9 minuta 18: 00
Sanderlend je poražen od Brajtona 0:1 (0:0), a Barnli i Bornmut su odigrali bez golova u 30. kolu Premijer lige.
pre 37 minuta 17: 32
Svega je bilo na Baj Areni, totalna ludnica!
pre 54 minuta 17: 15
Desni krilni bek Madriđana u 8. minutu postigao pogodak za špice sa 30 metara.
Ostavite komentar