
pre 11 minuta 19: 32
Skandal u najavi: Real razmišlja da ne igra finale Kupa Kralja!
Prema nezvaničnim informacijama "Marke", madridski klub razmišlja o bojkotu finala.
Druga utakmica polufinala Kupa Srbije između Radničkog 1923 i Vojvodine koja se igra sutra od 16.00 časova u Kragujevcu poverena je sudiji Momčilu Markoviću.
Njemu će pomagati Uroš Stojković i Bojan Banović. U VAR sobi će sedeti Srđan Jovanović i Milan Mihajlović.
Zanimljivo, pomenuti sudija ove sezone nije sudio Radničkom 1923, ali zato jeste Vojvodini i to u pobedama protiv Radničkog iz Niša 3:2 i Novog Pazara 1:0 ovog proleća.
Vojvodina je do polufinala došla tako što je posle boljeg izvođenja penala eliminisala Čukarički, dok je Radnički 1923 bio bolji od Novog Pazara.
Ove dve ekipe trenutno i u prvenstvu Srbije vode veliku borbu za izlazak na evropsku scenu i nalaze se na pozicijama četiri i pet.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
16.04.2024 12: 05
Fudbaleri Crvene zvezde će igrati protiv Partizana u polufinalu Kupa Srbije. Aktuelni prvak će biti domaćin u večitom derbiju u nacionalnom kupu.
16.04.2024 10: 00
Žreb za polufinale Kupa Srbije biće održan u 12 časova, a na njemu će se naći Crvena zvezda, Partizan, Vojvodina i Radnički iz Kragujevca.
25.12.2023 11: 13
Prostorije Fudbalskog saveza Srbije na Terazijama biće mesto gde će se u 13.00 časova žrebati parovi četvrfinalnih mečeva nacionalnog kupa Srbije.
02.04.2025 18: 00
Fudbaleri novosadske Vojvodine prvi su polufinalisti Kupa Srbije, nakon što su kao gosti na "Čairu" bili bolji od niškog Radničkog - 1:0 (0:0).
pre 11 minuta 19: 32
Prema nezvaničnim informacijama "Marke", madridski klub razmišlja o bojkotu finala.
pre 13 minuta 19: 30
Madriđani su zbvog prostesta odlučili da trener i igrač ne izađu pred novinare.
pre 18 minuta 19: 25
Trener Barselone veruje u het-trik trijumfa nad Madriđanima, ali zna da će meč biti težak i drugačiji od prethodnih.
pre 35 minuta 19: 08
Srpski vezista doprineo ubedljivom vođstvu saudijske ekipe, protiv rivala iz Južne Koreje.
Ostavite komentar