
pre 3 sata 00: 00
Sjajni Duško Todorović davljenjem u prvoj rundi do nove UFC pobede
Ni pet minuta mu nije trebalo da stigne do pobede, i to na veoma dominantan način.
Poslednje dve utakmice uvodnog kola ovogodišnjeg doigravanja u Mozzart Bet Superligi Srbije biće odigrane u Beogradu i u Lučanima.
Na krovu tržnog centra na Voždovcu će se u okviru plej-auta sastati IMT i pančevački Železničar, dok u meču plej-ofa Mladost dočekuje kruševački Napredak.
Duel ekipa iz kvalitetnije polovine tabele elitnog ranga srpskog fudbala neće imati takmičarski karakter, budući da su obe ekipe bez šansi da se bore za dobijanje "evropske vize", ali će svakako i Lučanci i Kruševljani imati motiv da pobegnu sa dna tabele.
Što se meča na Dušanovcu tiče, IMT je u poovljnijoj poziciji, ne samo zato što igra na, uslovno rečeno, domaćem terenu, već i zbog činjenice da ima sedam bodova više od Pančevaca i da bi ih pobeda udaljila od opasne zone koja ugoržava status superligaša.
Oba duela biće direktno prenošena na kanalima TV Arena sport, onaj iz Lučana koji počinje u 18.00 časova na TV Arena sport 1, a onaj iz prestonice na TV Arena 1 Premium od 16.00 časova.
Mozzart Bet Superliga Srbije (plej-of), 1. kolo
subota
Radnički 1923 - Čukarički 4:3 (2:3)
/FGluščević 6, Ortiz 29, Žurić 56, Ivelja 82 - Adžić 13, Melo 15, 41/
TSC - Vojvodina 3:2 (2:0)
/Pantović 3, 74, Ćirković 5 - Zukić 13, Ivanović 61/
Crvena zvezda - Partizan 3:2 (1:1)
/Kanga 16 pen, Endijaj 89, Katai 90+9 pen - Baždar 11, Severina 56/
ponedeljak
Mladost - Napredak 18.00 (AS1)
Mozzart Bet Superliga, plej-aut, 1. kolo.
nedelja
Spartak - Javor 1:0 (0:0)
/Atula/
Novi Pazar - Voždovac 0:1 (0:0)
/Flemings 55/
Radnički Niš - Radnik 1:0 (0:0)
/Petrović 90+9/
Ponedeljak
IMT - Železničar 16.00 (AP1)
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
U eri kada sportisti postaju kulturni i poslovni fenomeni, granice između brenda i ambasadora sve su tanje, a tržišni uticaj jači nego ikada.
11.08.2025 20: 58
Okončani su današnji mečevi u Mozzart bet Superligi Srbije...
11.08.2025 11: 30
Ivanjičani od 19.00 (TV Arena 1 Premium) dočekuju Radnički 1923 u četvrtom kolu Mozzart bet Superlige.
04.08.2025 21: 09
Železničar i Napredak remizirali u 3. kolu Superlige Srbije.
04.08.2025 09: 10
U isto vreme u Novom Pazaru, domaći tim dočekuje IMT. Posle neuspeha na evropskoj sceni izabranici Vladimira Gaćinovića sasvim sigurno biće fokusirani na domaće prvenstvo.
pre 4 sata 23: 02
Iako je Nici jedan pogodak bio dovoljan za trijumf nad Nantom, fudbaleri Monaka morali su i te kako da se pomuče kako bi gostovanje Okseru napustili sa sva tri boda "u džepu".
pre 4 sata 22: 56
Okončani su današnji mečevi u La Ligi...
pre 4 sata 22: 54
Fudbaleri Čelsija uspeli su da preokrenuo stvari u svoju korist na "Komjuniti" stadionu
pre 4 sata 22: 48
Napolitanci neuomoljivi i u trećem kolu Serije A.
Ostavite komentar