Bez pobednika na "Krovu": IMT i Napredak podelili bodove

Autor: Kosta Simetić

08.04.2024 18:00
Aleksandar Lutovac MN Press
Aleksandar Lutovac

Fudbaleri IMT-a i Napretka remizirali su 1:1 (0:1) u pretposlednjoj utakmici 29. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Kruševljani su još sinoć posle poraza Novog Pazara od Partizana i matematički obezbedili plasman u plej-of, te za njih ovaj susret nije imao takmičarksi značaj.

Na početku se igralo uglavnom na sredini terena, a gosti su u 31. minutu uz dosta sreće ali i VAR proveru došli do vođstva koje su zadržali do pauze.

Drugi deo igre počeo je prilikom za Napredak, da bi Miloš Luković u 60. minutu doneo izjednačenje IMT-u, a i ovaj gol je morao da bude potvrđen od strane VAR tehnologije.

Do kraja utakmice više je rizikovao IMT, koji je želeo ceo plen, ali do njega nije uspeo da dođe.

Izabranici Nebojše Jandrića u poslednjem kolu će se sastati sa Mladosti iz Lučana, dok će Kruševljani ugostiti Radnik.