Podela bodova u Kruševcu: Napredak konkretniji, TSC bezopasan

07.03.2024 17:54
Fudbaleri Napretka i TSC-a MN Press
Fudbaleri Napretka i TSC-a

Fudbaleri Napretka i TSC-a su odigrali nerešeno 0:0 u 24. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Domaćin je propustio nekoliko solidnih prilika da stigne do sva tri boda, dok gosti nisu uspeli ozbiljnije da ugroze čuvara mreže, Vladimira Savića.

Meč u Kruševcu je otpočeo dominacijom gostiju ali samo kada je posed lopte u pitanju. Klub iz Bačke Topole nije uspevao da stvori konkretnije šanse, dok je domaćin sa druge strane pretio u nekoliko navrata. Ipak, na pauzu za poluvreme se otišlo bez pobednika i bez pogodaka.

Ni u drugom delu igre nije viđena nešto drugačija slika. Izabranici Žarka Lazetića jesu imali više lopte u nogama, ali nisu uputili nijedan šut u okvir gola Kruševljana. Sa druge strane, Napredak je mogao i do eventualnog vođstva te će i te kako imati za čime da žale nakon ove utakmice. Najbolju priliku su imali u 89. minutu kada je rezervista Nikola Marinković pogodio prečku.

Ekipa iz Bačke Topole ostaje na trećem mestu sa 47 osvojenih bodova nakon ovog remija, dok je Napredak na 10. poziciji sa 29.