pre 3 sata 00: 12
Stojković: Ako će Srbija biti čudo mojim odlaskom, nikakav problem
Selektor Srbije smatra da su kritike opravdane, ali da je Engleska svetsla velesila kojoj njegov tim ne može da parira.
Fudbaleri IMT-a će dočekati Radnički iz Niša od 17 časova (TV Arena 1 Premium) u prvom meču 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Obe ekipe imaju imperativ pobede i ovaj meč će biti jedan od onih koji "nose šest bodova".
"Traktoristi" su prolećni deo sezone započeli sa dva poraza od TSC-a (2:0) i Partizana (5:2). Iako su bile u pitanju ekipe iz vrha tabele i dva gostovanja, IMT se sigurno nije nadao da će tako započeti drugi deo takmičarske godine. Prilika za popravni je upravo večeras protiv Nišlija.
Radnički je sa druge strane upisao poraz na gostovanju u Kragujevcu od istoimenog kluba (3:2), dok su u prethodnom kolu na domaćem terenu savladali Javor minimalnim rezultatom.
Klub iz Niša se nalazi na 14. poziciji sa 20 osvojenih bodova, dok je ekipa IMT-a na 12. mestu sa bodom više. Upravo zato bi ova utakmica mogla da ima veliki značaj za obe ekipe.
Mozzart Bet Superliga Srbije, 22. kolo
petak
IMT - Radnički Niš 17.00 (TV Arena 1 Premium)
subota
Radnik - Partizan 13.45 (TV Arena 1 Premium)
Crvena zvezda - Čukarički 16.00 (TV Arena 1 Premium)
Železničar - TSC 18.30 (TV Arena 3 Premium)
nedelja
Javor - Radnički 1923 14.00 (TV Arena sport 5)
Napredak - Novi Pazar 16.30 (TV Arena sport 3)
Vojvodina - Spartak Subotica 18.30 (TV Arena 1 Premium)
ponedeljak
Mladost - Voždovac 16.30 (TV Arena 1 Premium)
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
U eri kada sportisti postaju kulturni i poslovni fenomeni, granice između brenda i ambasadora sve su tanje, a tržišni uticaj jači nego ikada.
Jannik Sinner i Carlos Alkaraz preuzeli su tron svetskog tenisa i zvanično otvorili novu eru posle Federera, Nadala i Đokovića. Njihovo rivalstvo, koje puni tribine i obara rekorde gledanosti, pretvorilo je muški tenis u dvoboj koji fascinira publiku širom sveta.
11.02.2024 09: 39
Trećeg takmičarskog dana prolećnog dela Mozzart Bet Superlige biće odigrana dva duela u kojima će se najpre sastati Radnički 1923 i njegov imenjak iz Niša, a potom će IMT ugostiti TSC.
31.08.2025 23: 03
Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su na domaćem terenu svog imenjaka iz Niša minimalnim rezultatom (1:0) u okviru sedmog kola Mozzart bet Superlige Srbije.
29.08.2025 21: 30
Fudbalski klub Radnički iz Niša gostovaće u okviru sedmog kola Mozzart bet Superlige Srbije imenjaku u Kragujevcu (nedelja, 21.00).
22.08.2025 17: 32
Fudbaleri Radničkog iz Niša dočekaće ekipu Partizana na stadionu Čair u okviru šestog kola Mozzart bet Superlige Srbije (ponedeljak 19.30, TV Arena Sport).
pre 3 sata 00: 12
Selektor Srbije smatra da su kritike opravdane, ali da je Engleska svetsla velesila kojoj njegov tim ne može da parira.
pre 4 sata 23: 55
"Mi smo bili jaki u duelima, imali smo tim koji je bio srećan kada potrči, davali smo golove u pravim momentima. Teška utakmica za Srbiju", rekao je Tuhel.
pre 4 sata 23: 38
Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu od Engleske rezultatom 5:0 (2:0).
pre 4 sata 23: 30
Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu od Engleske rezultatom 5:0 (2:0).
Ostavite komentar