Vojvodina u 82. minutu došla do pobede nad Čukaričkim

11.03.2023 18:29
Vojvodina u 82. minutu došla do pobede nad Čukaričkim FK Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Čukaričkog 3:2 (2:0) u okviru 26. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Golove za domaći tim postigli su Dejan Zukić u petom, Uroš Nikolić u 14. i Milan Lazarević u 82. minutu. On je do pogotka došao posle sprinta od 50 metara, da bi na kraju loptu kroz noge proturio golmanu Nemanji Beliću.

Za ekipu Čukaričkog precizni su bili Nemanja Tošić u 66. i Radovan Pankov u 72. minutu, ali to nije bilo dovoljno da "brđani" dođu do bodova.

Novosadski klub je trenutno peti na tabeli sa 46 osvojenih bodova, dok je Čukarički na trećoj poziciji sa 50 bodova.

Vojvodina u narednom kolu gostuju Javoru, dok Čukarički dočekuje ekipu Voždovca u gradskom derbiju.