Čukarički sudjenje žalba Vojvodina | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

(VIDEO) Iz Čukaričkog najavili žalbu na suđenje posle duela sa Vojvodinom, sporan drugi gol

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

14.02.2026 22:22
Fudbaleri Čukaričkog Starsport
Fudbaleri Čukaričkog

Čukarički je upisao i treći poraz u prolećnom delu sezone. Vojvodina je posle osam godina slavila na Banovom brdu, i to nakon velikog preokreta.

Ekipa koju sa klupe predvodi Milan Lešnjak imala je prednost od 2:0, ali su Novosađani uspeli da preokrenu rezultat i trijumfuju sa 3:2.

Da su okolnosti drugačije u Čukaričkom bi sportski priznali poraz, međutim sa Brda su najavili žalbu na suđenje. 

Prema njihovom mišljenju, ključni trenutak meča dogodio se u 71. minutu, u akciji koja je prethodila izjednačujućem pogotku Vidosavljevića za 2:2.

 

 

Nakon što je dosuđen aut za Vojvodinu na polovini terena domaćina, gostujući fudbaler ga je brzo izveo, ali ne sa mesta gde je lopta napustila teren, već desetak metara dalje – praktično sa polovine igrališta.

Sa klupe Čukaričkog odmah su reagovali i ukazali da aut nije pravilno izveden, međutim glavni sudija nije prekinuo igru niti reagovao.

 

TV ArenaSport Srbija

 

Zbog toga su u Čukaričkom odlučili da se žale, a veruje da će se i Domeniko Mesina oglasiti, a isto će učiniti i klub u narednih nekoliko dana. 

U Superliga Srbije, gde je svaki bod od ogromne važnosti, ovakvi detalji mogu imati veliki uticaj na tok čitave sezone. Ostaje da se vidi da li će predsednik Sudijske komisije reagovati i kakvo će objašnjenje biti dato u analizi suđenja nakon završetka 23. kola elitnog srpskog fudbalskog takmičenja.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).