pre 6 minuta 10: 19
(UŽIVO) NBA "pijaca": Derouzen je tražena roba
Počinje NBA ludnica, otvara se tržište slobodnih igrača, očekuje nas burno veče.
MN Press
Svega četiri dana nakon što su se susreli u okviru Kupa Srbije na Banovom Brdu, Javor i Čukarički su ponovo igrali meč ali ovog puta u Ivanjici u Superligi Srbije. Gosti iz Beograda su i ovog puta bili uspešniji od protivnika 2:1 (1:0).
Baš kao i pre četiri dana, tim Igora Matića je poprilično rano stigao do prednosti. Đorđe Ivanović je već u osmom minutu doneo prednost gostima nakon dodavanja Igora Miladinovića. Međutim, za razliku od utakmice u Beogradu, Čukarički nije nastavio sa golovima u prvih 45 minuta. U kupu je već na kraju prvog dela igre bilo 4:0, dok je na stadionu u Ivanjici gost imao minimalnu prednost na poluvremenu.
Javor je tako već na početku drugog dela igre stigao do izjednačenja. Ibrahim Tanko je uposlio Radivoja Bosića koji je sproveo loptu u mrežu Nenada Filipovića. Delovalo je da će se meč završiti bez pobednika, ali je Nikola Stanković u 88. minutu odličnim šutem savladao Strahinju Manojlovića za konačnih 2:1 u korist "Brđana".
Mozzart Bet Superliga, 18. kolo
subota
Radnički 1923 - TSC 0:0
Crvena zvezda - Mladost 3:1 (1:1)
/Katai 7pen, Mijatović 68, Hvang 89 - Sremčević 10/
Železničar - Spartak 2:1 (2:1)
/Romanić 10, Hajdin 30 - Tošeski 12/
nedelja
Radnik - Voždovac 1:1 (0:1)
/Đurđević 81ag - Flemings 14/
Javor - Čukarički 1:2 (0:1)
/Bosić 55 - Ivanović 8, Stanković 88/
IMT - Novi Pazar 17.00 (TV Arena sport 4)
ponedeljak
Radnički Niš - Partizan 16.00 (TV Arena 1 Premium)
Vojvodina - Napredak 18.30 (TV Arena 3 Premium)
"Volim da pomeram granice i izazivam ustaljeni način razmišljanja, kako na terenu, tako i van njega, i želim da radim sa ljudima koji dele takav pristup", kaže najbolji srpski teniser.
Ovo je prvi put od 1962. godine da je FIFA dozvolila fudbaleru da nastupi na utakmici Svetskog prvenstva iako je zbog crvenog kartona trebalo da odsluži suspenziju.
Za Erlinga Haalanda, napadača norveške reprezentacije na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu u fudbalu, pravi izazovi neće se završiti poslednjim sudijskim zviždukom 19. jula.
Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026. donelo je brojne promene u najpopularnijem sportu na svetu.
Milionski ugovori najboljih biciklista stvaraju utisak da je reč o plaćenom sportu, ali većina profesionalaca zarađuje znatno manje.
10.12.2023 09: 48
Dva predstavnika srpskog fudbala u Evropi odigrala su svoje mečeve 18. kola Mozzart Bet Superlige, Crvena zvezda je savladala Mladost 3:1, TSC remizirao bez golova protiv Radničkog 1923, a od 15.00 časova (TV Arena sport 1:0) i fudbaleri Čukaričkog će imati obaveze na domaćoj sceni pred one na međunarodnoj.
04.07.2026 20: 00
Ekipa sa Banovog brda odigrala je u Sloveniji ukupno četiri utakmice. Izgubili su"brđani" od Arđeša, pobedili su Olimpiju i Rudeš, dok su sa Celjem remizirali
01.07.2026 19: 53
Poslednju utakmicu na pripremama u Sloveniji, Čukarički će odigrati 4. jula protiv Celja.
29.06.2026 11: 06
Sledeću utakmicu Čukarički igra protiv Rudeša 1. juča od 18.00 časova u Radomlju.
pre 59 minuta 09: 27
Novi trener neće imati mnogo vremena za prilagođavanje, pošto Fulam sezonu u Premijer ligi otvara derbijem protiv Čelsija, koji sa klupe predvodi upravo njegov nekadašnji saigrač Ćabi Alonso.
pre 11 sati 22: 29
Šampion Severne Irske slavio u San Marinu 1:0, u prvom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
pre 12 sati 22: 00
Luksemburški tim pobedio La Fioritu iz San Marina 1:0.
pre 14 sati 20: 19
Trener Vojvodine tvrdi da je ekipa izvukla maksimum od priprema, bez obzira što je radila u okrnjenom sastavu.
Ostavite komentar