Železničar opet pobeđuje, u Pančevu pao Spartak: Sve stalo u pola sata fudbala

09.12.2023 20:26
Stefan hajdin, fudbaler Železničara, diže loptu MN Press
Stefan hajdin, fudbaler Železničara, diže loptu

Fudbaleri Železničara došli su do treće pobede kod kuće, od kada se premijerno takmiče u Mozzart Bet Superligi Srbije, pošto su u meču 18. kola, odbranili svoj stadion u Pančevu od Spartaka - 2:1 (2:1).

Posle poraza od Mladosti iz Lučana u minuloj rundi elitnog ranga trebalo im je samo pola sata da se vrate u život, odnosno izađu na kraj sa bolje rangiranim protivnikom iz Subotice.

Domaćin je prednost stekao golom Lazara Romanića, na asistenciju Aleksandra Đorđevića u 10. minutu, međutim gosti su brzo reagovali na iskorišćen udarac pomenutog napadača.

Aleksandar Todoroski namestio je izjednačenje u režiji Miloša Tošeskog (12), da bi Stefan Hajdin bio sam svoj majstor kada je pogodio posle navršenih 30 minuta igre.