TSC promašivao sve, ali stigao do pobede: Đakovac kao "džoker" ostavio tri boda u Bačkoj topoli

03.12.2023 18:57
Fudbaler TSC-a, Ifet Đakovac MN Press
Fudbaler TSC-a, Ifet Đakovac

Fudbaleri TSC-a su savladali Radnički Niš 1:0 (0:0), a jedini pogodak na meču je postigao Ifet Đakovac nakon što je ušao sa klupe u drugom poluvremenu.

Nakon rapsodije protiv Partizana u Beogradu, delovalo je da bi ekipa TSC-a mogla lako da slavi i protiv Radničkog iz Niša. To su na kraju i učinili, ali znatno teže nego što se očekivalo.

Prvi deo igre je protekao bez pogodaka, a tim Žarka Lazetića je uspeo da stvori samo jednu izglednu priliku za pogodak. U drugom poluvremenu je ekipa iz Bačke Topole promašila čak tri velike šanse sve do 76. minuta kada je "džoker" u vidu Ifeta Đakovca zatresao mrežu Nišlija na asistenciju Miloša Pantovića.

TSC nakon ove pobede ima 32 boda u 16 odigranih mečeva zauzima treće mesto, dok je Radnički na 15. poziciji sa 13 bodova.