01.03.2023 18:39
Povreda Željka Samčovića: Golman Mladosti morao da napusti igru zbog nezgodnog pada MN Press

Golman Mladosti iz Lučana, Željko Samčović, je u 24. minutu utakmice protiv Čukaričkog doživeo povredu ruke i morao je da napusti igru.

Dvadesetogodinji čuvar mreže se prilikom jedne intervencije nezgodno prizemljio i pao na levu ruku. On je u nastavku akcije ostao na travi ispuštajući bolne krike, te je bilo jasno da povreda nije bezazlena.

Medicinska ekipa je utrčala na teren i brzo reagovala, a Samčovića je na terenu pri rezultatu 0:0 zamenio rezervni golman Luka Savić.

Željku Samčeviću su mobilizovali ruku, a dalje informacije biće poznate nakon pregleda u bolnici. U svakom slučaju, želimo talentovanu golmanu brz oporavak i povratak na teren.