
pre 4 minuta 16: 00
Lola Radivojević i Nina Stojanović uspešno prebrodile prvu bitku za Vimbldon
Srpske teniserke slavile na startu kvalifikacija za Grend slem u Londonu.
Minulih dana mnogo se spekulisalo oko imena novog trenera Mladosti iz Lučana. Posle odlaska Nikole Trajkovića kao glavni kandidat figurirao je Nenad Lalatović, a poslednji u nizu je sad već bivši trener Radničkog iz Niša, Siniša Dobrašinović.
Nenad Milovanović, sportski direktor Mladosti iz Lučana za Arena sport otikriva da klub nije ni pregovarao sa pomenutim trenerima jer je ove nedelje dogovorio saradnju sa novim šefom struke.
"Vidim da neki mediji i njihovi izvori uporno licitiraju sa imenima novog trenera Mladosti. Ove nedelje smo se dogovorili sa Mladenom Dodićem. On će biti novi šef struke našeg kluba. Radi se o treneru sa dugogodišnjim iskustvom, a biće predstavljen naredne nedelje. Da budem iskren nismo ni razmišljali o Siniši Dobrašinoviću . Svaka čast čoveku na rezultatima, ali kao što sam rekao već smo dogovorili saradnju sa Dodićem, a pomoćnik će mu biti Vujadin Radenković, koji je radio u Mađarskoj. U stručnom štabu ostaju Radivojević i Zečević trener golmana", potvrdio je Nenad Milovanović, sportski direktor Mladosti iz Lučana.
Starsport
Kompletne pripreme Lučanci će odraditi u Srbiji.
"Počinjemo pripreme 14. juna. Radićemo prvo u Lučanima, a onda se 2. jula selimo na Zlatibor, tamo ćemo raditi do 12. jula. U planu imamo i nekoliko prijateljskih utakmica".
U klub su već stigli na pozajmicu Uroš Sremčević iz Crvene zvezde, a nešto ranije tokom minule sezone i nekadašnji igrač Partizana, Čelsija, Čukaričkog, Danilo Pantić.
"Planiramo da dovedemo još jednog veznog igrača, kao i levog beka. Blizu smo dogovora sa dvojicom iskusnih superligaških igrača", rekao je Milovanović.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
Spot za FinTech startap Kalshi, u potpunosti izrađen uz pomoć veštačke inteligencije, postao je viralni fenomen.
Nekada vezan isključivo uz mega događaje, sport danas oblikuje strategije nacionalnih turističkih zajednica, ulazi u urbanističke planove i postaje nosilac brendiranja destinacija.
Lionel Messi bi mogao biti na terenu, ali to možda neće biti dovoljno da publika ispuni tribine. FIFA eksperiment s proširenim Klupskim svetskim prvenstvom već sada se suočava s ozbiljnim pitanjem: ko zapravo želi da gleda turnir koji izgleda kao marketinška vežba.
14.06.2025 21: 30
Fudbaleri Mladosti iz Lučana dobili su veliko pojačanje za narednu sezonu, pošto se Uroš Sremčević vraća u klub kao pozajmljen igrač Crvene zvezde.
31.05.2025 20: 09
U ponedeljak će biti i potpisan ugovor, a klubovi su već dogovorili sve detalje pozajmice.
27.05.2025 22: 10
Utakmica se igra na stadionu "Karađorđe" sa početkom u 17.30 časova.
24.05.2025 14: 10
Šampionska proslava Crvene zvezde drugu godinu uzastopno održaće se i na Kalemegdanu, saopštili su crveno-beli.
YouTube
pre 4d
YouTube
pre 5d
pre 24 minuta 15: 40
Razočarani fudbaler portugalskog kluba rešio, izgleda, da uzme stvar u svoje ruke.
pre 44 minuta 15: 20
Uprava radi marljivo tokom letnjeg prelaznog roka, a na "Kamp Nou" uskoro stiže Roni Bardađi.
pre 1 sat 15: 00
Urugvajski fudbaler nada se da će Englezi i Italijani naći zajednički jezik.
pre 1 sat 14: 40
Srpski fudbaler Milan Gajić i naredne dve sezone će nositi dres moskovskog CSKA, saopštio je na svom zvaničnom sajtu klub iz prestonice Rusije.
Ostavite komentar