30.09.2023 21:32
TSC-u samo pod protiv Mladosti: Partizan sutra može da se osami na čelu tabele Mozzart Bet Superlige MN Press

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i TSC-a remizirali su 1:1 (0:1) u poslednjoj utakmici današnjeg dana 10. kola Mozzart bet Suelige Srbije.

Gosti iz Bačke Topole poveli su golom Miloša Pantovića u 28. minutu, a izjednačio je Janko Tumbasević u drugom minutu sudijske nadoknade.

Pokazao je ovaj susret da tim trenera Žarka Lazetića još nije uspeo da postigne konstantnost, a to bi trebalo da ga zabrine pred meč 2. kola Lige Evrope protiv Olimpijakosa.

Taj meč, drugog po kvalitetu evropskog takmičenja je na programu u četvrtak na stadionu u Bačkoj Topoli, uz prenso na TV Arena sport.

TSC je zadržao lidersku poziciju na tabeli Mozzart Bet Supelrige, budući da ima 20 bodova, što je samo jedan bod više od Partizana koji sutra gostuje Napretku u Kruševcu (17, TV Arena 1 Premium) i u slučaju trjufma bi se osamili na liderskoj poziciji.