pre 14 minuta 23: 06
Flešbek - Levandovski kao nekad: Poljak het-trikom protiv Selte nastavio Barsinu poteru za Realom
Istina, pružili su momci u plavom dobar otpor...
Tanjug/AP PHoto/Massimo Paolone/LaPresse
Poljski fudbaler Arkadijuš Milik od danas je zvanično fudbaler italijajnskog Juventusa za koji je u minuloj sezoni nastupao kao pozamljeni fudbaler Olimpika iz Marseja.
Prema informacijama iz Italije posao je završen i francuski klub će na ime obeštećenja dobiti 6,3 miliona evra, a tim sa "Velodroma" bi na konto bonusa mogao da inkasira još oko milion evra.
Odlični napadač koji je u dresu Juventusa odigrao 39 utakmica i postigao devet golova, ugovor sa crno-belima iz Torina potpisao do juna 2026. godine.
"Fudbalski klub Juventus saopštava da je iskoristio pravo otkupa Arkadijaša Milika od Olimpika iz Marseja za naknadu od 6,3 miliona evra, a taj iznos će biti isplaćen u tri godišnje rade počev od 2023. godine", saopštio je Juventus kroz svoje kanale komunikacije.
Premijer liga je skupo takmičenje u kojem je uspeh teško postići, te je sve izraženija potreba za velikim zaduživanjem kako bi se došlo do željenog uspeha. Nova grupa kreditora sada pokušava da se uključi u ovu igru.
Sporting iz Lisabona prikupio je 225 miliona evra prodajom obveznica za modernizaciju stadiona i njegovo pretvaranje u zabavni centar.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
24.07.2024 20: 49
Pre Juventusa Milik je igrao za Marsej, Napoli, Ajaks, Augzburg i Bajer Leverkuzen.
02.06.2023 11: 12
Hrvatski stručnjak proveo je sezonu na Velodromu i prema najavima italijanskih medija od naredne godine bi mogao da postane trener Juventusa.
08.11.2025 22: 09
Posle meča, trener "bjankonera", Lučano Spaleti, obratio se medijima, istakavši da je srpski napadač, Dušan Vlahović, imao probleme sa leđima, ali da je uspeo da se stavi na raspolaganje ekipi.
08.11.2025 20: 01
Zanimljivo da je ovo treći meč subotnjeg programa gde nije postignut nijedan pogodak.
pre 15 minuta 23: 06
Istina, pružili su momci u plavom dobar otpor...
pre 40 minuta 22: 41
Inter je pobedio Lacio 2:0 (1:0) u derbiju 11. kola Serije A.
pre 41 minut 22: 40
Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su ekipu Liona 2:3 (1:2) u derbi meču 12. kola Lige 1, odigranom na stadionu "Park Olimpik Liona".
pre 43 minuta 22: 38
Okončan je najveći argentinski derbi...
Ostavite komentar