Luka Jović strelac u Torinu: Fiorentina izvukla bod

21.05.2023 17:22
Luka Jović strelac u Torinu: Fiorentina izvukla bod Tanjug/(Tano Pecoraro/LaPresse via AP)

Fudbaleri Torina remizirali su na svom terenu sa Fiorentinom 1:1 (0:0) u 36. kolu italijanske Serije A.

Gosti su poveli golom srpskog reprezentativca Luke Jovića u 48. minutu, koji je ušao u igru početkom drugog poluvremena, da bi Torino anulirao vođstvo rivala golom Antonija Sanabrije u 66 . minutu.

Za ekipu Torina ceo meč je odigrao srpski golman Vanja Milinković-SavićIvan Ilić je takođe odigrao svih 90 minuta za Torino, dok Nemanja Radonjić nije bio u timu zbog povrede.

Srpski reprezentativac Aleksa Terzić odigrao je ceo meč za Fiorentinu, dok je Nikola Milenković bio na klupi za rezerve.

Torino je 11. na tabeli sa 50 bodova, dok je Fiorentina 11. sa takođe 50. Torino će u narednom kolu gostovati Speciji, dok će Fiorentina dočekati Romu. Leće i Specija su ranije danas igrali bez golova.