
pre 26 minuta 09: 40
Đoković inspiraciju nalazi tokom opuštanja: Tada se sve razbistri u umu
Srpski teniser Novak Đoković stigao je do četvrtfinala Vimbldona, gde će sutra igrati protiv Flavija Kobolija.
Fudbaler Milana, Luka Jović, ne dobija veliku priliku ove sezone. Paulo Fonseka ga hrani minutima na kašičicu (u proseku 28 po utakmici), a evidentno je da se manjak igre odrazio i na golgeterske sposobnosti srpskog asa (viđeno u utakmicama u nacionalnom dresu). Napadaču je potreban kontinuitet - opšte poznato pravilo - te uopšte nije isključeno da Luka karijeru nastavi u drugom klubu u januaru.
Međutim, državu ne bi menjao prema tvrdnjama italijanskih medija, s obzirom da je za njegove usluge navodno zainteresovana Roma. Klub iz "večnog grada" je kao prvu opciju u navali ovog leta izabrao Artjoma Dovbika. Ukrajinac je zablistao u istorijskoj sezoni Đirone i za 30.5 miliona evra u ekipu "vučice".
Ipak, i njemu je potrebna zamena, a kako Jović polako pada u treći plan u Milanu (prednost imaju Tami Ejbraham i Alvaro Morata), mnogo primamljivije može delovati mesto drugog napadača u prestonici Italije.
Romi se ne troši mnogo novca, i ideja je da se za Luku izdvoji oko milion i po evra (gore, dole). Takođe, Jović nije jedina opcija, s obzirom da se šuška kako bi zamena za Dovbika mogao biti i Milan Đurić iz Monce. Svakako jeftinija opcija, ali ipak manje pristupačna, s obzirom da se radi o prvom izboru u napadu. U svakom slučaju, bosanskohercegovački napadač je konkurencija "orlu", a koliko obe priče imaju pokriće, videće se u januarskom prelaznom roku, koji ipak nije baš iza ugla.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
18.05.2025 12: 15
Mečeve pretposlednje 37. kola Serije A gledajte na kanbalima TV Arena sport.
15.05.2025 20: 50
Očekuje se odlazak trenera Serža Konseisao, ali i više od deset fudbalera, prenose italijanski mediji.
02.05.2025 18: 53
Srpski fudbaler je dobio najviše glasova navijača na klupskom sajtu, što i nije toliko iznenađenje s obizor na njegov učinak tokom prethodnog meseca.
25.04.2025 18: 37
Srpski napadač i roso-neri imaju opciju produžetka saradnje zaključene još 2023. godine.
pre 1 sat 08: 50
Njukasl je dogovorio transfer sa Notingem Forestom kojim će na "Sent Džejms" stadion stići Entoni Elanga.
pre 10 sati 23: 09
Brazilac smatra da će u Minhenu imati više prostora za igru.
pre 11 sati 22: 52
Povređeni fudbaler Bavaraca nije se vratio sa ostatkom ekipe u Nemačku.
pre 11 sati 22: 39
Nekadašnji napadač Napolija, Lorenco Insinje se nada da će što pre pronaći novi klub jer mu je poziv u reprezentaciju Italije glavni cilj.
Ostavite komentar