Evrogol Sergeja u trijumfu Lacija: Monca nemoćna na svom terenu

02.04.2023 16:59
Evrogol Sergeja u trijumfu Lacija: Monca nemoćna na svom terenu Tanjug/Claudio Grassi/LaPresse via AP

Fudbaleri Lacija su rutinski savladali Moncu na gostovanju rezultatom 2:0 (1:0) u okviru 28. kola italijanske Serije A, a najlepši momenat na utakmici bio je delo Sergeja Milinković-Savića iz 56. minuta.

Odlično su izabranici Maurisija Sarija otvorili meč i došli do vođstva u 13. minutu, kada se Pedro sjajno snašao pred protivničkim golom u 13. minutu.

Vođstvo je duplirano u 56. minutu i to na kakav način. Srpski reprezentativac, Sergej Milinković-Savić je fantastično šutirao iz slobodnog udarca sa 25 metara i savladao protivničkog golmana Mikelea di Gregorija, pa na taj način postavio konačan rezultat - 2:0.

Lacio će u narednom kolu dočekati Juventus, dok će gostovati Udinezeu.