
pre 25 minuta 10: 25
Ataman se rasplakao u Istanbulu: Mnogo sam tužan, istorija pamti šampione
Selektor košarkaša Turske i po povratku u zemlju duboko žali za izgubljenim finalom Eurobasketa.
Fudbaler Juventusa Gleison Bremer postigao je dogovor o produženju ugovora sa torinskim klubom, prenose danas italijanski mediji.
Bremer (26) je u Juventus stigao 2022. godine iz Torina. Brazilski fudbaler je ove sezone odigrao 14 utakmica za torinski klub i postigao je jedan gol.
Bremer ima ugovor sa Juventusom do 30. juna 2027. godine. Italijanski mediji navode da su predstavnici brazilskog fudbalera i Juventusa dogovorili da Bremer potpiše novi, petogodišnji ugovor i da dobije povećanje plate. Takođe, torinski klub bi trebalo u narednih nekoliko dana da zvanično objavi da je produžio saradnju sa brazilskim fudbalerom.
Bremer je tokom 2022. godine odigrao tri meča za reprezentaciju Brazila. Juventus u subotu 30. decembra dočekuje Romu (20.45, TV Arena sport) u derbiju 18. kola Serije A.
Nemačka je u Rigi savladala Tursku 88:83 i po drugi put postala prvak Evrope, osvojivši svetsko i kontinentalno zlato
U završnici karijere, vrhunski sportisti biraju između dve strategije. Jedna je "zlatni izlaz", Saudijska Pro liga i, drugačijom logikom, MLS, gde plate, poreski tretman i komercijalni paketi nude rekordne iznose.
Retko ko je tako duboko spojio modu i sport, ne samo kao sponzor, nego kao arhitekta vizualnog identiteta takmičenja, klubova i sportista, kao Giorgio Armani, italijanski modni guru koji nas je napustio prošlog četvrtka.
Bavarski gigant ostao je bez čak 17 igrača, a doveo je samo četvoricu koji realno ulaze u prvi tim. Nadzorni odbor eksplicitno je naložio smanjenje rostera.
Postoje različite vrste ronjenja: od rekreativnog, slobodnog (apnea), tehničkog, pa sve do speleoronjenja i istraživanja olupina.
13.09.2025 20: 58
Naime, prvi put smo imali kadrove sa kamere koja se nalazi na slušalici sudije. Đanluka Roki, glavni komesar za suđenje u Italiji rekao je da je cilj da gledaoci vide kako utakmice izgledaju u očima sudija.
13.09.2025 19: 57
Čovek odluke bio je crnogorski reprezentativac Vasilije Adžić koji je stavio tačku na ovu utakmicu "projektilom" sa distance u sudijskoj nadoknadi.
13.09.2025 19: 49
Tim iz Torina ostao nepobediv u aktuelnom prvenstvu Italije.
13.09.2025 11: 50
Inače večerašnja utakmica će ući u istoriju italijanskog fudbala jer će sudija u subotu prvi put biti opremljen kamerom na telu.
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
pre 55 minuta 09: 55
Sedam klubova vredi 8,34 milijarde evra, ostalih 29 oko 10 milijardi evra.
pre 2 sata 08: 20
Sva tri dana prvog kola UEFA Lige šampiona, multiprenose mečeva od 21.00 čas možete gledati na kanalu Arena sport 1X2.
pre 2 sata 08: 00
Utakmicama Atletik Bilbao - Arsenal (18.45, TV Arena 1 Premium) i PSV - Union Sen Žil (18.45, TV Arena 2 Premium) danas započinje UEFA Liga šampiona.
pre 11 sati 23: 00
Fudbaleri Espanjola uspeli su da sačuvaju sva tri boda na svom stadionu nakon što su jedva izvukli pobedu protiv Majorke
Ostavite komentar