Leće posrće kod kuće, Sasuolo ponovo neugodan gost

Izvor: Arena sport

25.02.2023 22:40
Leće posrće kod kuće, Sasuolo ponovo neugodan gost Guliver

Fudbaleri Lećea na četvrtom meču za redom kao domaćini nisu zabeležili pobedu u Seriji A.

U 24. kolu prvenstva Italije ceo plen je odneo Sasuolo i bodovno se izjednačio na tabeli sa današnjim rivalom na 13. mestu.

Sastav iz Sasuola je izuzetno neugodan na gostovanjima u poslednje vreme, neporažen na strani je na četvrtoj utakmici u nizu, uz dve pobede i dva remija. Ne tako davno, savladali su Milan na "San Siru" sa 5:2 (20. kolo).

Trener gostiju Alesio Dionizi u 61. minutu šansu sa klupe pružio je Kristijanu Torstvedu, a četiri minuta kasnije isti igrač je odlučio pobednika.

Korner sa desne strane izveo je Domeniko Berardi, uputio oštar centrašut, na prvoj stativi loptu je glavom zahvatio Torstved i poslao je u suprotan ugao.

Oba tima sada se nalaze na deset bodova od zone ispadanja, u narednom kolu Leće gostuje Interu, Sasuolo dočekuje Kremoneze.