pre 4 minuta 22: 09
(UŽIVO, VIDEO) ŠVA-KAN (1:0), BIH-KAT (2:1): Kanađani u čudu, Vargas dovodi "sajdžije" do prednosti
Preostalo je 90 minuta nade i strepnje.
Tanjug/(AP Photo/Jon Super)
Majkl Kerik je upisao i četvrtu uzastopnu pobedu na klupi Mančester Junajteda i samo potvrdio da je porobudio uspavani tim. Totenhem je često bio kost u grlu "crvenih đavola", ali danas je sve išlo na vodenicu domaćina, pogotovo posle iskljkučenja štopera gostiju Romera u 29. minutu - 2:0 (1:0).
Junajted je i pre isključenja Argentinca zbog grubopg starta bio bolji rival, ali je vrlo brzo iskoristio igrača više i poveo golom Mbeuma.
U nastavku su se gosti držali sve do 81. minuta na malom minusu, da bi Bruno Fernandeš kolenom ubacio loptu u mrežu i stavio tačku na novi trijumf Junajteda koji je cementirao četvrto mesto u Premijer ligi posle 25. kola.
Premijer liga, 25. kolo
PETAK
Lids - Notingem Forest 3:1 (3:0)
/Bogle 26, Okafor 30, Kalvert-Luin 49 - Luka 86/
SUBOTA
Mančester Junajted - Totenhem 2:0 (1:0)
/Mbeumo 38, B. Fernandeš 81/
Arsenal - Sanderlend 16.00 (A2P)
Bornmut - Aston Vila 16.00 (AS3)
Barnli - Vest Hem 16.00 (AS2)
Fulam - Everton 16.00 (AS1)
Vulverhempton - Čelsi 16.00 (A4P)
Njukasl - Brentford 18.30 (A1P)
NEDELJA
Brajton - Kristal Palas 15.00 (A1P)
Liverpul - Mančester siti 17.30 (A1P)
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
27.04.2026 11: 30
Do kraja prvenstva Junajted očekuju dueli sa Liverpulom, Sanderlendom, Notingem Forestom i Brajtonom, nakon čega sledi letnji prelazni rok u kojem se očekuje dolazak više pojačanja.
24.02.2026 13: 13
Zanima nas vaše mišljenje o krajnjim dometima "crvenih đavola" u Premijer ligi, ove sezone.
13.02.2026 21: 54
Priznanja za trenera Mančester junajteda i fudbalera Brentforda.
10.02.2026 08: 09
Navijač čeka petu uzastopnui pobedu Junajteda kako bio se ošišao posle dve godine.
YouTube
pre 23min
YouTube
pre 26min
YouTube
pre 4h
pre 46 minuta 21: 27
Na drugoj strani pogađao bivši Zvezdin fudbaler
pre 2 sata 20: 06
Letnji prelazni rok mogao bi da donese povratak Giljelmo Vikario u italijanski fudbal.
pre 3 sata 18: 46
Fudbaleri Vojvodine se trenutno u Austriji pripremaju za novu sezonu.
pre 6 sati 15: 24
Golman tima sa Banovog brda posebno je pohvalio Akanđija i Vidmera sa kojima je nekada delio svlačionicu
Ostavite komentar