pre 2 sata 01: 56
Francuz ispisao istoriju: Vembanjama jednoglasno izabran za defanzivca godine!
Viktor Vembanjama je na dominantan način postao najmlađi igrač koji je proglašen za defanzivca godine.
Profimedia
Đorđo Skalvini mogao bi do kraja aktuelnog letnjeg prelaznog roka da pređe iz Serije A u Premijer ligu, samo je dilema u koji klub, jer nije više samo Njukasl raspoložen da ga preuzme od Atalante.
Poslednje informacije kažu da je 21-godišnji defanzivac, kadar da pokrije i najpovučeniju pooziciju u veznom redu, ozbiljno zapao za oku i platežno moćnijem Čelsiju. U svakom slučaju, za eventualnu prodaju je potrebno 60.000.000 evra.
Jer, Atalanta neće tako lako da se odrekne momka poniklog u njenoj Omladinskoj školi i dobro uznapredovalog, upskos teškim povredama kolena i ramena tokom prošle godine, zbog čega je propustio Evropsko prvenstvo 2024.
Bilo kako bilo, ni "svrake" ni osvajač poslednjeg Svetskog klupskog prvebstva i Lige konferencije nemaju još puno vremena i prostora za razmišljanje i pregovaranje, jer nova sezona u Italji i Engleskoj kuca na vrata. A, Skalvini ima važeći ugovor do leta 2028. godine.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
22.11.2025 09: 10
"Svrake" u borbi za bodove nisu od 2019. slavili protiv Mančestera, Notingem gostuje Liverpulu.
25.10.2025 17: 58
Sanjao je Fulam bod na stadionu Njukasla, ali od toga na kraju nije bilo ništa...
02.04.2025 17: 26
Italijanska "Gazeta delo sport" tvrdi da napadač Juventusa karijeru nastavlja na Ostrvu.
15.05.2024 14: 14
Dva engleska tima moradju da dobiju večerašnje duele ako žele da ostanu u trci za jedno od UEFA takmičenja.
pre 3 sata 23: 59
Neće se gledati evropski fudbal u Humskoj
pre 5 sati 22: 57
U susretu 33. kola Premijer lige između Kristal Palasa i Vest Hema nije bilo pobednika – 0:0, ali bod je daleko vredniji za goste. "Čekićari" su uspeli da izdrže pritisak domaćina i osvoje važan bod u borbi za opstanak, kojim su sada pobegli Totenhemu na dva boda razlike.
pre 5 sati 22: 51
Poslednjih pet prvenstvenih utakmica daće odgovor o putnicima u niži stepen takmičenja.
pre 5 sati 22: 40
Menadžer Čelsija Lijam Rosenior izjavio je danas da ima "stopostotnu" podršku vlasnika londonskog fudbalskog kluba uprkos seriji loših rezultata u Premijer ligi.
Ostavite komentar