Lans i dalje u borbi za Ligu šampiona, protiv Nanta prekinuta loša serija

Izvor: Arena sport

19.02.2023 19:22
Lans i dalje u borbi za Ligu šampiona, protiv Nanta prekinuta loša serija Guliver

Loša serija fudbalera Lansa je prekinuta u 24. kolu Lige 1. Nakon četiri meča u kojima su po dva puta remizirali i doživeli poraz i ispustili drugu poziciju, savladan je Nant rezultatom 3:1 (2:1).

Kao i na meču u prošlom kolu u Lionu, strelac  za Lans bio je Deiver Maćado. Kolumbijac je u 34. minutu loptu primio od Fakunda Medine, i potom neodbranjivo šutirao sa ivice šesnaesterca - 1:0.

Dva minuta kasnije prednost domaćina je duplirana. Adrien Tomason je reagiovao na odbitak i upisao se u strelce.

Lep potez je potom izveo fudbaler gostiju Florent Mole koji je u 40. miinutu šutirao sa 16 metara i pogodio rašlje za 2:1.

Seko Fofana nije iamo sreće u 58. minutu odlično je šutirao i pogodio prečku, međutim,  fortuna je na strani domaćina bila u 74. minutu.

Prošao je po levoj strani Luis Openda, ubacio je loptu u peterac, defanzivac Nanta Čarls Traore je uklizao i pogodio sopstvenu mrežu za konačlnih 3:1.