pre 29 minuta 23: 43
Džekiri za Arenu sport: Za nas poraz nije opcija!
Zanimljivo izlaganje imao je i Karlik Džons...
Tanjug/AP Photo/Armando Franca
Fudbaler lisabonskog Sportinga Manuel Ugarte (22) nalazi se na meti Pari Sen Žermena, javljaju portugalski mediji.
U pitanju je urugvajski vezista, koji je prema Transfermartku procenjen na 25 miliona evra, ali će zbog klauzule u ugovoru, Parižani morati da izdvoje čak 60 miliona za njegove usluge.
Za Urugvajca je takođe Liverpul iskazao interesovanje, ali će prema svemu sudeći jedan od najtalentovanijih igrača sredine terena, izabrati "svece", koji su spremni da mu ponude daleko bolje uslove od engleskog kluba.
Ugarte je u Sporting stigao iz urugvajskog Feniksa 2021. godine. Prethodno je igrao sa Famalikao, da bi potom usledio transfer u Portugaliju za 10.5 miliona evra.
Ove sezone Ugarte je odigrao 47 utakmica u svim takmičenjima, dok je za nacionalni tim upisao osam nastupa.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
13.12.2025 20: 58
Pari Sen Žermen je u meču 16. kola Lige 1 na gostujućem terenu pobedio ekipu Meca sa 2:3 (1:2), dok je Ren na svom "Roažon Parku" bio bolji od Bresta rezultatom 3:1 (2:1).
27.11.2025 18: 41
Parižani sa novim sportskim centrom na 59 hektara i razvojem svojih igrača promenio politiku a dobio rezultate.
22.11.2025 22: 57
Fudbaleri PSŽ-a pobedili su ekipu Avra sa 3:0 (1:0) u okviru 13. kola Lige 1, dok je ekipa Rena savladala Monako sa ubeljivih 4:1 (1:0).
09.11.2025 22: 40
Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su ekipu Liona 2:3 (1:2) u derbi meču 12. kola Lige 1, odigranom na stadionu "Park Olimpik Liona".
pre 1 sat 22: 58
Aston Vila je baš kao u Italiji deklasirala Bolonju na domaćem terenu, a pitanje pobednika bilo je rešeno već posle prvog poluvremena.
pre 1 sat 22: 56
Tako, tako blizu...
pre 1 sat 22: 55
"Azuri" ne mogu da računaju na čuveni stadion koji ne ispunjava kriterijum i standarde UEFA, a pritom je pod istragom Tužilaštva posle prelaska u vlasništvo Intera i Milana.
pre 1 sat 22: 20
Trener fudbalera Vojvodine Miroslav Tanjga izjavio je danas da će Crvena zvezda biti motivisana posle dva uzastopna poraza od novosadskog kluba i dodao da njegova ekipa spremno dočekuje utakmicu prvog kola plej-ofa Superlige Srbije.
Ostavite komentar