pre 5 sati 23: 32
Obradović posle Borca: Pokuševski tražio izmenu nakon sudara, Parker povredio prst
Trener Partizana Željko Obradović govorio na konferenciji za medije posle pobede nad Borcem u Beogradu.
Guliver/Antonio Pozo
Fudbaler Selte Jago Aspas produžio je ugovor sa klubom iz Viga do juna 2026. godine, saopšteno je danas. Finansijski detalji nisu saopšteni. Aspas (37) je u Seltu stigao 1995. godine, a za prvi tim kluba iz Viga debitovao je u sezoni 2007/2008.
On je 2013. prešao u Liverpul, a potom je jednu sezonu bio na pozajmici u Sevilji. Aspas se 2015. godine vratio u Seltu. U saopštenju se navodi da je iskusni fudbaler za klub iz Viga ukupno odigrao 574 utakmica i postigao 220 golova.
Za reprezentaciju Španije nastupio je na 20 mečeva i šest puta se upisao u listu strelaca. Selta se nalazi na 11. mestu na tabeli La Lige sa 24 boda.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
28.03.2025 15: 40
Malaga je 2003. godine igrala u četvrtfinalu Lige Evrope, a deset godina kasnije i u četvrtfinalu Lige šampiona, izgubivši od Borusije Dortmund. Trenutno se nalazi na 15. mestu Druge lige Španije sa 42 boda i ima sedam više od zone ispadanja.
28.03.2025 14: 25
Real Madrid, pod vođstvom Florentina Pereza, nadao se da bi visoka klauzula mogla da spreči bilo koji pokušaj za Asensija, međutim, čini se da je cena bila previše primamljiva za engleski klub.
28.03.2025 14: 00
Nekadašnji kapiten Srbije večeras će ući u istoriju kluba iz Istanbula jer će odigrati 100. utakmicu za Fener u duelu sa Bodrumom.
28.03.2025 12: 43
Lion je pobeđivao protiv Strazbura u poslednja tri okršaja, a od februara 2000. godine na ovom stadionu su „lavovi“ izgubili samo dva puta.
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 11h
pre 6 sati 22: 38
Okončani su današnji mečevi u Seriji A...
pre 7 sati 21: 40
"Ne želim da izgubim fokus sa bitnog. Vini je dao mnogo. Postoje različite ličnosti u timu i to mora da se razume. Pričaćemo, naravno. Sad ćemo da uživamo u pobedi.“
pre 7 sati 21: 15
Ekipa iz Viga u samoj završnici stigla do konačnog preokreta - 3:2.
pre 8 sati 20: 50
U velikim problemima je fudbalska reprezentacija Srbije pred nastavak kvalifikacionog ciklusa za Svetsko prvenstvo 2026. godine u Severnoj Americi.
Ostavite komentar