pre 21 minut 13: 54
Zvezdin Enem će u Bolonju, ali se neće dugo zadržati u Italiji
Preokret u priči...
Guliver/Cesar Cebolla
Fudbaleri Viljareala su odigrali nerešeno sa Majorkom 1:1 (1:0) u 21. kolu španske La Lige, a Predrag Rajković i Matija Nastastić su odigrali svih 90 minuta za gostujuću ekipu.
Domaćin je od starta nametnuo ritam koji mu odgovara i diktirao tempo na terenu. Iako su stvarali šanse, nijedna nije bila dovoljno dobra da ozbiljnije ugrozi Rajkovića. Tako je bilo sve do nadoknade prvog poluvremena, kada je Serlot iskoristio asistenciju Alehandra Baene i smestio loptu u mrežu srpskog reprezentativca.
Drugi deo igre nije done previše prilika. Igrači "žute podmornice" su delovalo kao da su zadovoljni jednim golom prednosti, te su više bili koncentrisani da se organizovano brane. Ipak, to im nije donelo trijumf nakon tri uzastopna poraza. Manu Morlanes je centrirao, a odlično se u kaznenom prostoru snašao Havi Labres i u 91. minutu doneo gostima bod na stadionu "La Keramika".
Majorka zauzima 15. mesto nakon remija sa 20 osvojenih bodova. Isto toliko bodova ima i Viljareal koji je na 14. poziciji.
Primera La Liga, 21. kolo
petak
Alaves - Kadiz 1:0 (0:0)
/Rioha 51pen/
subota
Rajo Valjekano - Las Palmas 0:2 (0:1)
/Moleiro 35, Munjoz 83/
Viljareal - Majorka 1:0 (1:0)
/Serlot 45+1/
Valensija - Atletik Bilbao 18.30 (TV Arena 2 Premium)
Selta - Real Sosijedad 21.00 (TV Arena sport 2)
nedelja
Osasuna - Hetafe 14.00 (TV Arena 2 Premium)
Real Madrid - Almerija 16.15 (TV Arena 2 Premium)
Betis - Barselona 18.30 (TV Arena 2 Premium)
Đirona - Sevilja 21.00 (TV Arena 2 Premium)
ponedeljak
Granada - Atletiko Madrid 21.00 (TV Arena 1 Premium)
U Velikoj Britaniji se vodi postupak protiv Manchester Cityja zbog kršenja pravila Premijer lige i UEFA, a nepovoljna presuda mogla bi da naruši odnose te zemlje i vlasnika kluba iz UAE.
Dušan Vlahović je sa 26 godina napustio Juventus i potpisao trogodišnji ugovor s Beşiktaşem. Mohamed Salah je nakon devet sezona u Liverpoolu otišao u Trabzonspor.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
20.01.2025 11: 57
Iako su najatraktivnije ekipe La Lige odigrale svoje utakmice, jedan od derbija 20. kola takmičenja ostavljen je za kraj. U direktnoj borbi za peto mesto na tabeli domaćeg šampionata Viljareal će na stadionu "Seramika" dočekati fudbalere Majorke (21.00, Arena Sport 1) u nadi da mogu da upišu svoju prvu pobedu u 2025. godini.
05.08.2024 17: 36
Reprezentativni golman Srbije predstavljen je spektakularnim videom u kojem nosi viteški oklop.
22.04.2024 23: 00
Andalužanski tim na svom terenu dobio duel sa ekipom čiji dres nosi više fudbalera iz Srbije.
13.04.2024 12: 59
Vodeći tim šampionata Španije u fudbalu ide u goste timu, s više igrača iz Srbije u svlačionici, a cilj su nova tri boda na kontu.
pre 21 minut 13: 54
Preokret u priči...
pre 1 sat 12: 26
Bio je viđen u Juventusu, ali ostaje u Premijer ligi.
pre 2 sata 12: 08
Priznaje, nikada u Humskoj nije bila gora situacija...
pre 2 sata 12: 03
Totenhem dovodi Ilimana Endiajea, dok se Rišarlison vraća u Everton, ali će dva transfera biti realizovana kao odvojeni poslovi.
Ostavite komentar