11.11.2023 22:49
Valensija promašivala, Real bez milosti pogađao: Vinisijus i Rodrigo napunili mrežu gostiju Tanjug/AP Photo/Jose Breton

Ljuti zbog remija sa Rajom Valjekanom u prošloj rundi La Lige, fudbaleri madridskog Reala su sav svoj bes iskalili na nedužnoj Valensiji, spakovavši joj pet "komada" za povratak kući - 5:1 (2:0).

Imali su "slepi miševi" svetle trenutke i dovoljno šansi da izbegnu rezultatsku katastrofu, možda čak i izvuku bod pred navijačiima "kraljevića", ali nisu uspeli ništa od toga, pa je pogodak Dura u 88. minutu bio običan pucanj u prazno.

Pošto su Vinisijus i Rodrigo prethodno izmučili golmana Mamardvašilija. Prvi je za sedam minuta dao dva gola (42, 49), drugi je napravio dužu pauzu između realizovanih prilika (50, 84), dok je Karvahal najavio goleadu (3).