28.10.2023 15:49
Almerija ne ume da pobedi, ali ni da sačuva remi: Las Palmas slavio u "minut do 12" Guliver/AP Photo/Jose Breton)

Almerija tone li tone u fudbalskom prvenstvu Španije, jer posle 11. kola i meča sa Las Palmasom ima samo tri boda - 1:2 (1:1) i polako, ali sigurno klizi ka ispadanju u Segundu.

Ne samo što ne ume da pobedi ove sezone neglo nije sposobna ni da sačuva jedan, ali vredan bod kao što je bio u slučaj u današnjem meču na njenom terenu, pošto je u četvrtom minutu nadoknade ostala bez četvrtog remija u tekućoj La Ligi.

Sori Kaba ubio je u pojam, lošim rezultatima ionako demoralisan, sastav iz Andaluzije i njegove navijače, odnosno u "minut do 12" završio put trasiran golom El Hadada, na dodavanje Marvina, u ranoj fazi utakmice (23).

Ramazani je između dva "uboda" gostiju (72) samo dao lažnu nadu svojoj ekipi, da posle njegovog sjajnog solo prodora može konačno da krene ka svetlu na kraju tunela.