Rajo nastavlja sa dobrim igrama: Sigurna pobeda protiv Almerije

06.02.2023 22:59
Rajo nastavlja sa dobrim igrama: Sigurna pobeda protiv Almerije Guliver

Fudbaleri Raja Valjekana nastavili su sa dobrim igrama i nakon trijumfa nad Viljarealom u prošlom kolu nadigrali su i ekipu Almerije 2:0 u 20. rundi La lige (0:0).

Nakon prvog dela igre u kome su gosti iz Andaluzije bili konkretniji i imali više prilika, ali ipak nisu uspleli da postignu gol, Rajo Valjekano je fenomenalno započeo drugo poluvreme.

Isi Palazon je u 54. minutu izveo korner, a lopta je pala na nogu Oskaru Valentinu koji ju je zakačio, a ona se od Rodriga Elija odbila iza leđa Fernanda Martineza, te je defanzivcu Almerije upisan autogol.

Potom je u 63. minutu Androni Iola u ugru uveo Alvara Garsiju, a ovaj mu vratio samo 30 sekundi kasnije.

Igrači Raja oduzeli su protivniku loptu na sredini terena, kontru je poveo Palazon, a onda savršeno uposlio Garsiju koji je udvostučio prednost domaćina.

Do kraja meča, Almerija je pokušavala da dođe do gola, ali ipak je Stole Dimitrevski ostao nesavldan, što mu je osmi meč u sezoni u kome je sačuvao svoju mrežu.