pre 28 minuta 13: 31
Klebo podebljao zlatni lanac oko vrata: Deveta olimpijska titula čudesnog Norvežanina!
Legendarni kros kantri skijaš poslednje odličje osvojio u timskoj konkurenciji.
Uwe Anspach/dpa via AP
Čelnici fudbalskog kluba Bajern ne planiraju na kraju sezone da produže ugovor sa iskusnim napadačem Tomasom Milerom, prenosi nemački Bild. Miler (34) ima ugovor sa Bajernom do 30. juna 2024. godine. On je ranije najavio da želi da igra do juna 2025. godine.
Međutim, rukovodstvo Bajerna ne planira da ponudi novi ugovor nemačkom reprezentativcu. On u Bajernu godišnje bruto zarađuje oko 11 miliona evra (bruto 20 miliona evra).
"Sačekaću još nekoliko nedelja i onda ću to moći da komentarišem. Želim još da igram, zabavljam se na terenu i nadam se da se to vidi", rekao je Miler.
Nemački mediji navode da bi iskusni fudbaler mogao da potpiše kratkoročan ugovor sa Mančester junajtedom, koji je godinama pokušavao da angažuje nemačkog reprezentativca.
Miler je član Bajerna od 2008. godine. On je za prvi tim kluba iz Minhena odigrao 680 utakmica i postigao je 237 golova. Sa Bajernom je osvojio 32 trofeja. Za reprezentaciju Nemačke nastupio je na 126 mečeva i 45 puta se upisao u listu strelaca. Sa reprezentacijom Nemačke bio je svetski šampion 2014. godine.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
07.04.2025 15: 23
Tomas Miler na leto napušta Bajern Minhen nakon 25 godina saradnje kao igrač sa najviše nastupa za klub.
05.04.2025 11: 40
"Mogao sam da zamislim sebe i sledeće sezone u ovoj ulozi. Bajern je odlučio da ne pregovara sa mnom o novom ugovoru. Iako ovo nije u skladu sa mojim željama, važno je da klub sledi svoja uvrenja."
29.03.2025 20: 20
Nemački fudbaler 25 godina nosi dres kluba iz Minhena, ali sada želi da promeni sredinu.
25.08.2024 17: 31
Bavarci su na otvaranju sezone pobedili u Volfsburgu 3:2.
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 16h
pre 48 minuta 13: 11
Prekaljeni čuvar mreže doživeo povredu na bundesligaškom meču sa Verderom.
pre 1 sat 12: 47
Crvena zvezda objavila detalje distribucije ulaznica za meč sa Partizanom, na blagjamana u Ljutice Bogdana 1.
pre 2 sata 11: 40
Direktor Čukaričkog obraća se prvom čoveku Sudijske komisije, kivan zbog načina na koji je Čukarički primio drugi gol u porazu od Novosađana.
pre 2 sata 11: 18
Slavni Portugalac iz redova Al Nasra vratio se mečevima posle bojkota i odmah ušao na poseban sposak strelaca.
Ostavite komentar