Nadao se Dimitris Janakopulos da bi posle odrađene dve od tri utakmice suspenzije mogao da dobije dozvolu da bodri svoj tim večeras iz prvih redova, ali Valensija je glatko odbila tu molbu. Ipak, to nije sprečilo predsednika Panatinaikosa da sa ekipom otputuje u Španiju i bodri ih do ulaska u "Rođ arenu".
Pred peti meč u seriji (21.00, TV Arena 3 Premium), čiji pobednik će čekirati poslednju kartu za Fajnal-for, grčki biznismen je posetio igrače zelenih na timskom ručku. A reklo bi se, prema izrazima lica, da im je bilo malo i neprijatno...
Pojedinačno je bodrio sve košarkaše, a posebno je zastao pored Lesora i Nana koje je "ošacovao". Ernangomezu je zavirio u telefon, a kako je sve izgledalo možete pogledati u snimku iznad koji je osvanuo na društvenim mrežama Panatinaikosa.
Pobednik ove serije, podsetimo, u polufinalu Fajnal-fora Evrolige, koji se održava u Atini od 22. do 24. maja, igraće protiv Real Madrida.
Ostavite komentar