pre 2 sata 23: 14
Dejan Stanković za Arenu: Ispunili smo naš cilj
Rezultat u poslednjem meču nije bio primaran.
Starsport
Košarkaši Partizana doputovali su danas u Istanbul, kako bi se u sredu od 19.30 časova (Arena 1 Premium) odigrali utakmicu 36. kola Evrolige protiv Efesa. Crno-beli se trenutno nalaze u nizu od šest pobeda, a navijači se nadaju da bi turbulentnu takmičarsku godinu u eliti, tim mogao da završi bez poraza.
Pred ovaj okršaj, medijima se iz najvećeg turskog grada obratio prvi trener Partizana, Đoan Penjaroja, koji je istakao kako bi svi želeli da se dobra serija nastavi.
"Nova nedelja, veoma bitna utakmica za nas jer želimo da se takmičimo do samog kraja sezone. Efes ima veliki roster sa velikim i bitnim igračima u Evroligi uz zaista velikog trenera Pabla Lasa", rekao je Penjaroja, a potom u prvi plan stavio pripremu utakmice:
"Moramo da se spremimo dobro, da spremimo meč, da unapredimo osnove igre, pogotovo u odbrani u odnosu na meč protiv Budućnosti. Moramo da igram dobro, da igramo košarku, da se borimo do kraja i da dobijemo meč".
Partizan je trenutno 14. tim Evrolige sa skorom 15-20. Sve utakmice elitnog takmičenja možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.
Patrick Dumont, zet Sheldona Adelsona, ima velike planove za svoj tim i grad u kojem on igra. Početak, međutim, nije bio nimalo lak.
Postoji trenutak koji mnogi iskusni sportski novinari prepoznaju na prvu. Sednete uz nekoga od pedeset ili više godina, gledate utakmicu na kablovskoj televiziji, i negde između prvog i drugog poluvremena na ekranu se pojavi grafikon.
Baražni meč za plasman u Premijer ligu poznat je kao najprofitabilniji meč u ovom sportu. Ove godine, jedan od timova je možda već izgubio svoju šansu i pre nego što se lopta zakotrlja.
Teško je odvojiti sport od politike, a FIFA je odavno odustala od svakog pokušaja da to učini.
Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).
10.03.2026 15: 15
"Osvojio je mnogo titula, za mene je jedan od najboljih u poslednjih 20 godina u Evropi."
20.05.2026 14: 41
Srpska prestonica je spremna za novi spektakl.
15.05.2026 16: 21
Crno-beli će sledeći put morati mnogo brže da reaguju.
15.05.2026 08: 40
Amerikanac je nedavno proglašen za najkorisnijeg igrača italijanskog prvenstva, što mu je automatski podiglo cenu na tržištu, ali prema informacijama iz Italije, to ne odvraća Partizan od namere da ga dovede u Beograd.
pre 2 sata 23: 04
Utiske o dve polufinalne utakmice je za TV Arena sport izneo Dušan Kecman
pre 3 sata 22: 52
Nakon utakmice sa Valensijom, za kamere TV Arena sport u Atini govorio je Teo Maledon.
pre 3 sata 22: 48
Nakon utakmice, za kamere TV Arena sport je govorio Trej Lajls.
pre 3 sata 22: 22
Navodno, francuski klub je najbliži da angžuje američkog košarkaša.
Ostavite komentar