pre 2 minuta 15: 14
(FOTO, VIDEO) Gospodska proslava titule: Dvomilionska đuska, bez slomljenih glava i izloga
Jamal, Rodri, Kukurelja, Poro, Kurbasi... "zapalili" ulice Madrida, žurka na otvorenom trajala do duboko u noć.
Starsport
Željko Obradović je istakao da je Partizan veliki i da će živeti i bez njega.
"Ovaj će klub da živi i bez Željka Obradovića. Živeće bez svih onih velikih imena koji su prošli kroz klub. Znate da smo mi ponosni na veliki broj fantastičnih igrača i trenera koji je ovaj klub dao. A, pre svega ljudi. Sinoć sam imao sreću da se ponovo nađem sa generacijom iz 1992. godine sa kojom sam postao prvak Evrope. Ne malo puta sam im se zahvalio na onome što su oni napravili. Bilo je njih osmoro, Rebrača nije mogao da dođe, Dragiše Šarića se uvek ovim prilikama sećamo, a Sinđa nam je bio domaćin kao i uvek. Taj dečko je i pokrenuo da se svake godine ovako nalazimo. Ta generacija je ostavila najveći trag u Partizanu. Ali, ne smemo da zaboravimo i ostale generacije, ostale velike ljude. Siguran sam da će neki drugi igrači ostvariti neke velike uspehe", rekao je Željko.
Imao je poruku za njih:
"Nemojte nikad odustati. Radite to kako se uvek radi. Ja sa svoje strane obećavam da ću uvek biti tu za vas".
A, onda je najavio i svoje ambicije vezane za Partizan.
"Voleo bih, nadam se, da ovo nije zadnji put da sam u Partizanu. Kako, u koje vreme i kada, to će vreme pokazati. U nekim drugim okolnostim i nekim drugim vremenima, da li će doći i kada će doći. Želim da se zahvalim svima sa kojima sam sarađivao, svim igračima, članovima kluba i članovima Upravog odbora", istakao je Obradović.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Politička pozornica Svetskog prvenstva 2026. konačno je preuzela glavnu ulogu na kraju drugog polufinala.
22.06.2026 14: 06
Srpski mediji su već demantovali neke glasine...
22.06.2026 13: 19
Ipak, nije Žoc svako...
22.06.2026 12: 42
Očekivano, bilo je reči o bivšem klubu...
22.06.2026 12: 16
Najtrofejniji evropski košarkaški stručnjak održao premijernu konferenciju za medije, nakon preuzimanja tima kluba s kojim je nekada harao Evropom.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 2 sata 13: 12
Košarkaški klub Partizan obezbedio je jedan od najvažnijih potpisa ovog leta, pošto je kapiten Vanja Marinković produžio ugovor i u crno-belom dresu će ostati najmanje do juna 2028. godine, saopštio je beogradski klub.
20.07.2026 14: 15
Mnogo kritika je prošao Partizan od starta leta u kojem je dosad jedino potvrđeno pojačanje dolazak bivšeg košarkaša Monaka i Žalgirisa, Kevarijusa Hejsa.
20.07.2026 14: 06
Aktivno rade izraelski timovi na evroligaškom tržištu u pokušaju da privole igrače u svoje ekipe.
19.07.2026 23: 00
Izraelski klubovi su već duži period prinuđeni da svoje domaće utakmice igraju van Bliskog istoka. Prošle sezone, Makabi i Hapoel iz Tel Aviva pronašli su "drugi dom" u Srbiji i Bugarskoj, a crveni su danas potvrdili da će ponovo dočekivati evroligaške rivale u Sofiji.
Ostavite komentar