
pre 3 minuta 07: 40
Ferstapen osvojio pol u Ostinu, Lando Noris kreće sa druge pozicije
Sjajan rezultat za britanski tim upotpunio je i Oskar Pjastri, lider u generalnom plasmanu, koji je zauzeo treće mesto, nešto više od tri desetinke iza Norisa.
Bivši košarkaš Nikolu Lončar smatra da je Partizan favorit u večerašnjem meču protiv Baskonije, uprkos nekim statistikama koje ne idu u prilog crno-belima.
"Partizan jeste favorit, bez obzira na to što ima loš skor u gostovanjima protiv Baskonije. Ako uzmemo u obzir da su dobili samo jednu utakmicu od poslednjih sedamnaest u Vitoriji, jasno je da istorija nije na njihovoj strani. Takođe, start sezone nije idealan, ima tu i povreda i problema, ali sve to ne menja činjenicu da Baskonija trenutno deluje ranjivo“, rekao je Đurović.
On je dodao da izostanci ključnih igrača kod španskog tima dodatno pomeraju balans u korist Partizana.
Ideja da sport bude laboratorija ljudskih mogućnosti stara je koliko i samo takmičenje. Međutim, ono što je dosad bilo tabu, sada postaje poslovni model. Enhanced Games, takmičenje koje otvoreno dopušta korištenje zabranjenih supstanci pod "medicinskim nadzorom", planirano je za maj 2026. u Las Vegasu.
Tri decenije novca u sportu svode se na isto pravilo, NBA ugovori guraju vrh, evropski fudbal puni sredinu piramide, a tenis s jednim izuzetkom remeti matricu. U "realnim 2025" evrima, Nikola Jokić stoji iznad Luke Modrića i Novaka Đokovića, dok Nikola Vučević drži visoku "drugu kotu" NBA.
Portugalski reprezentativac je na kraju svoje igračke karijere, ali ga je ugovor sa saudijskim Al-Nassrom plasirao u odabranu grupu najbogatijih sportista.
Švajcarski regulator za kockanje pokrenuo je preliminarnu istragu o prodaji blokčejn tokena koje podržava FIFA, a koje navijači mogu da zamene za ulaznice za utakmice na Svetskom prvenstvu 2026. godine.
Izvršni direktor Bayer Leverkusena Fernando Carro pozvao je na uvođenje međunarodnog limita plata za fudbalere, upozoravajući da finansijska dominacija engleske Premijer lige može da ugrozi Ligu šampiona.
pre 8 sati 22: 51
Crno-beli slavili u Vitoriji i to prvi put posle 2001. godine
pre 13 sati 18: 14
Stručni konsultant TV Arena sport realan u najavi meča crveno-belih i španskog giganta.
pre 20 sati 10: 58
Crno-beli imaju realnu šansu da upišu novu pobedu u Evroligi.
16.10.2025 22: 37
Trener crnoi-belih istakao da je Evroliga čudo i da svako svakog može da pobedi, zato opominje igrače da moraju da se pomuče za svaki trijumf.
pre 8 sati 23: 25
Trener Partizana istakao je daje ovo važan trijumf u Evroligi
pre 8 sati 23: 20
Košarkaš Partizana ističe da ovo izuzetno važna pobeda za crno-bele.
pre 8 sati 23: 20
Košarkaši Crvene zvezde bili su fenomenalni u trijumfu nad Real Madridom...
pre 8 sati 22: 51
Crno-beli slavili u Vitoriji i to prvi put posle 2001. godine
Ostavite komentar