pre 6 minuta 22: 29
Selektor Srbije upozorio: Protiv Grčke nema opuštanja
Zoran Terzić bio je zadovoljan reakcijom ekipe, ali ga je zabrinuo strah na početku
Sezona tek je počela, a Crvena zvezda ima već velikih kadrovskih problema. Srpski tim poražen je od Milana 92:82 u 1. kolu Evrolige, a budući da se do sada povredilo čak tri igrača, od kojih dvojica igraju na poziciji plejmejkera, potrebne su drastične mere kako bi se spasila sezona i izbegla eventualna katastrofa.
Ajzea Kenan pokidao je prednji ukršteni ligament kolena protiv Dubaija i čeka ga duža pauza. Prethodno se povredio i Devonte Grejem (Fenerbahče), a dok je njegova zdravstvena slika okarakterisana kao situacija "iz dana u dan", protekle noći srpski tim imao je još jedan peh, pošto je nezgodu doživeo i Hasijel Rivero.
Imajući u vidu da su dva plejmejkera van stroja, Zvezda je odlučila da pozove pojačanje na toj poziciji, a navodno je u opticaju povratak Jaga dos Santosa.
Kako nezvanično saznaje "Mozzart Sport", otpisani Brazilac, koji je još pod ugovorom, bez izgledne prilike da bezecuje angažman u skorije vreme, mogao bi da se vrati u tim, dok je takođe mogućnost da se dovede i novi centar. Sad... ostaje pitanje koliko ima istine u ovome budući da Dos Santos nije prošao pripreme sa Zvezdom, ali je činjenica da je u (bar) relativno dobroj formi, s obzirom da je u međuvremenu osvojio Amerikup sa reprezentacijom Brazila, gde se takođe okitio i titulom MVP-a takmičenja.
Tokom proteklog perioda trenirao je individualno, a možda je on baš taj plejmejker na koga je mislio Janis Sferopulos protekle noći na konferenciji, kada je rekao da crveno-beli tragaju za pojačanjima.
Ostaje da vidimo.
U Velikoj Britaniji se vodi postupak protiv Manchester Cityja zbog kršenja pravila Premijer lige i UEFA, a nepovoljna presuda mogla bi da naruši odnose te zemlje i vlasnika kluba iz UAE.
Dušan Vlahović je sa 26 godina napustio Juventus i potpisao trogodišnji ugovor s Beşiktaşem. Mohamed Salah je nakon devet sezona u Liverpoolu otišao u Trabzonspor.
Samo nekoliko meseci pre prelaska u Lakerse, firma u vlasništvu LeBrona Jamesa uzela je kredit od gotovo 300 miliona dolara od dve životne osiguravajuće kompanije.
Romanov slučaj je zanimljiv i izvan sveta sporta. On pokazuje kako funkcioniše ekonomija pažnje, u kojoj novinari postaju preduzetnici a publika tržište. Reputacija postaje ključna poslovna prednost, a nju italijanski novinar, sada kreator sadržaja, sve više gubi.
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
11.02.2026 17: 20
Iako je tokom sezone bilo spekulacija o njegovom statusu, Jago dos Santos je uspeo da se izbori za mesto u rotaciji Crvene zvezde i ponovo zadobije poverenje stručnog štaba. Brazilski plejmejker otvoreno je govorio o periodu iza sebe i svemu što je proživeo na Malom Kalemegdanu.
07.10.2025 19: 10
Povratnik u košarkašku sekciju crveno-belih ima svoj ugao gledanja na tri odigrana meča.
01.10.2025 15: 03
Brazilac će posle obavljenih lekarskih pregleda odmah da se priključi timu.
03.01.2025 11: 15
Crvena zvezda nastavlja sjajnu formu na gostovanjima, ovog puta je na svom terenu pala Baskonija u 19. kolu Evrolige.
pre 9 sati 12: 54
Sunovrat nedavnog finaliste Evrolige...
29.08.2026 12: 47
Cela situacija posebno zabrinjava vlasnika šeika Abdulaha, koji pripada jednoj od najmoćnijih poslovnih porodica u UAE.
29.08.2026 09: 14
Trener Partizana ističe da Amerikanac nije u planovima crno-belih, iako trenutno trenira u Beogradu.
28.08.2026 22: 40
Košarkaški klub Olimpijakos izrazio je sumnju u proceduru po kojoj je Mustafa Fal dobio grčki pasoš, navodi se u saopštenju kluba objavljenom u petak popodne.
Ostavite komentar