pre 2 minuta 12: 56
Konte: Posle me pitaju što sam doveo Vanju
Trener Napolija pomalo likovao posle odbrana srpskog golmana.
Trener košarkaša Crvene zvezde, Janis Sferopulos rekao je da njegovim igračima ne sme da manjka motivacije i da je želja svih da pobede Olimpijakos u 33. kolu Evrolige koja je na programu u četvrtak od 19.00 časova u Beogradu.
Grčki tim u Beograd dolazi kao veliki favorit, bez obzira što je oslabljen izostankom srpskih reprezentativac Nikole Milutonova i Filipa Petruševa, od čega ne beži ni bivši trener ovog kluba, koji sada sedi na klipi srpskog šampiona.
"Igramo protiv tima koji je napravljen za odlazak na Fajnal for Evrolige. Imaju iskustvo i kvalitet i sad se bore za prednost domaćeg terena. Za nas je bitno da poslednji meč pred našim navijačima završimo pobedom, a igraćemo sa najjačom postavom u ovom trenutku", rekao je Sferopulos.
Crveno-beli su u prethodnom periodu imali brojne kadrovske probleme, ali su se u ponedeljak u pobedi nad Studentskim centrom vratili u tim Jago dos Santos i Miloš Teodosić.
Utakmica nema takmičarski značaj za Zvezdu koja će bez obzira na učinak u poslednje dve utakmice ostati na poziciji broj 16, ali trener Sferopulos želi pobedu protiv kluba u kojem je bio trener od 2014. do 2018. godine.
"Sigurno kad igrate protiv bivšeg kluba, to je drugačija utakmica od svih ostalih. Ne možete da izbrišete sve što ste tamo uradili. Ali sad sam u Crvenoj zvezdi i daću sve od sebe da sutra pobedimo", dodao je Sferopulos tokom obraćanja medijima.
Svestan je grčki stručnjak kvaliteta Olimpijakosa koji je trenutno šesti sa pobedom više od Makabija i želi da obezbedi direktan plasman u plej-of, pošto sedmoplasirani mora da ogra plej-in.
"Igraju veoma dobro na obe strane. To je njihova najveća snaga. Ne možete da se fokusirate samo na jednog ili dvojicu igrača, jer svi mogu da vam naprave probleme. Ne sme da bude opuštanja, jer oni u samo dva minuta mogu da reše meč u svoju korist", zaključio je Sferopulos.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
09.10.2025 08: 58
Već u petak, crveno-beli imaju težak zadatak — gostovanje Fenerbahčeu (19.45) u Evroligi. Meč se igra u Istanbulu, što dodatno pojačava tenziju, a to znači i da će crveno-beli na put bez trenera.
02.10.2025 23: 17
Nisu se proslavili crveno-beli u Minhenu...
02.10.2025 20: 13
Prvo kolo nije bilo najbolje - loša odbrana, neuigrana ekipa i novi problemi sa povredama. Sada je red da se, odmah, okrene novi list.
01.10.2025 18: 43
Trener košarkaša Crvene zvezde, Janis Sferopulos izjavio je pred utakmicu 2. kola Evrolige protiv Bajerna da njegova ekipa mora da popravi odbranu i donosi bolje odluke u napadu u odnosu na duel protiv Olimpije iz Milana.
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 14h
pre 1 sat 11: 36
Nedavno je Bruno Fernando potpisao za klub iz Humske, a crno-beli dres je zadužio i Nik Kalates...
pre 1 sat 11: 00
Košarkaši Partizana večeras od 19.00 časova (TV Arena 1 Premium) idu "na noge" Hapoelu iz Tel Aviva - ali ne predaleko...
pre 3 sata 09: 14
Nakon prelaska Fernanda u Partizan došao je red na odabir zamene, a američki mediji tvrde da su novog centra pronašli u NBA ligi.
pre 4 sata 08: 20
Dodatni razlog za slavlje imao je Ognjen Dobrić koji je upisao 500. nastup u crveno-belom dresu - i to kao novopečeni kapiten...
Ostavite komentar