
pre 2 minuta 23: 33
(UŽIVO) Brojimo sitno: Otvara se NBA "pijaca"
Mnoštvo zanimljivih imena je u opticaju
Španski vozač Fernando Alonso nije počeo pregovore sa Aston Martinom u vezi produženja ugovora, pošto očekuje da od 2025. godine vozi za ekipu Mercedesa u šampionatu Formule jedan, prenosi španski sportski list Marka.
Alonso ima ugovor sa Aston Martinom do kraja ove godine. Pojedini mediji su ranije objavili da bi španski vozač mogao da produži saradnju sa ovim timom do kraja 2026. godine. Marka tvrdi da je odluka vozača Mercedesa Luisa Hamiltona da na kraju sezone pređe u Ferari poremetila planove brojnih vozača i timova u Formuli jedan.
Španski list podseća da Mercedes u narednoj godini računa na Džordža Rasela, a još nije poznato ko će da bude zamena za Hamiltona. Marka ističe da je to glavni razlog zašto Alonso još nije produžio ugovor sa Aston Martinom, jer španski vozač očekuje poziv čelnika Mercedesa.
Alonso je navodno uveren da može da postigne dogovor sa rukovodstvom Mercedesa. Alonso (42) je u karijeri osvojio dve titule u F1 i to 2005. i 2006. godine sa ekipom Renoa. Nova sezona u šampionatu F1 počinje drugog marta trkom za Veliku nagradu Bahreina.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
U igri je nekoliko opcija, a slovenački reprezentativac novi ugovor zvanično ne može da zaključi pre 2. avgusta.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
19.05.2025 18: 05
Iako su doveli jednog od najboljih vozača u istoriji Formule 1, ekipa Ferarija nema najbolji start sezone.
03.05.2025 19: 20
Lando Noris pobednik je turbulentnog sprinta Velike nagrade Majamija.
28.04.2025 12: 54
Analitičari koji su do detalja ispratili svaku vožnju Hamiltona u Ferariju uz osvrt i na zvanične podate tvrde da Britanac ima tendenciju da koristiti jači pritisak na kočnice u brzim krivinama nego njegov timski kolega Lekler.
23.03.2025 13: 11
Dvojac Ferarija i vozač Alpine kažnjeni zbog greške svojih kontruktorskih tomova.
29.06.2025 18: 48
Vozač Meklarena rezimirao trku za Veliku nagradu Austrije.
29.06.2025 17: 37
Fantastični motociklista ozbiljno povređen na današnjoj trci za Veliku nagradu Holandije.
29.06.2025 16: 41
Tandem iz Meklarena obeležio još jedan trkački vikend "najbžeg cirkusa" na svetu.
29.06.2025 15: 36
Maks Ferstapen je sve dalje od odbrane titule, dok bi (kako stvari trenutno stoje) šampionska trka mogla da padne na dva slova – vodećeg u generalnom plasmanu Osakara Pjastrija i Landra Norisa.
Ostavite komentar