
pre 8 sati 23: 00
Oboren ženski fudbalski transfer rekord: Arsenal dovodi Oliviju Smit za milion funti
Dok se muške selekcije rasipaju milijardama, u ženskom fudbalu upravo je ostvaren prvi transfer ikada u vrednosti od milion funti!
Vozač Ferarija Luis Hamilton poručio je da nema nameru da se penzioniše, već želi da ostane u Formuli 1 i bude konkurentan za najviše ciljeve još dosta godina.
Sedmostruki svetski šampion, koji se ove sezone pridružio italijanskoj ekipi, i dalje se muči da pronađe formu. Na poslednjoj trci u Španiji zauzeo je šesto mesto, što je nastavak slabijih rezultata u crvenom bolidu. Tokom trke, na zahtev tima, morao je da propusti timskog kolegu Šarla Leklera, a prestigao ga je i Niko Hulkenberg.
U generalnom plasmanu on sada zaostaje 23 boda za Leklerom, dok mu lider šampionata Oskar Pjastri beži čak 115 bodova. Uprkos činjenici da sezona nije počela baš po volji Britanca, Hamilton uopše ne planira da se povuče iz Formule 1, uprkos sve većim najavama medija.
"Nimalo ne sumnjam da ću se takmičiti i narednih godina, zbog čega bih zamolio medije da ne izmišljaju priče o mom povlačenju. Tek sam započeo svoju priču ovde i još mnogo ću se trkati", rekao je Hamilton.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
28.04.2025 12: 54
Analitičari koji su do detalja ispratili svaku vožnju Hamiltona u Ferariju uz osvrt i na zvanične podate tvrde da Britanac ima tendenciju da koristiti jači pritisak na kočnice u brzim krivinama nego njegov timski kolega Lekler.
23.03.2025 13: 11
Dvojac Ferarija i vozač Alpine kažnjeni zbog greške svojih kontruktorskih tomova.
03.01.2025 15: 35
Nova sezona Formule 1 zvanično počinje 16. marta u Melburnu.
14.02.2024 15: 23
Vozaču ekipe Mercedes u šampionatu Formule 1, Luisu Hamiltonu cilj da ove godine vrati ekipu tamo gde je nekad bila, prenose brojni svetski mediji.
pre 10 sati 21: 05
Tokom Martinovog odsustva, timski kolega Marko Beceki je ostvario pobedu na Silverstonu i dvostruko postolje u Asenu.
pre 16 sati 15: 50
Na stazu želi i mlađi brat Valentina Rosija. On je se povredio u Japanu na testiranju za trku "osam sati Suzuke". Tom prilikom zadobio je višestruke prelome, zbog čega je i propustio prethodnih nekoliko trka.
09.07.2025 12: 10
Rezultati nisu dobri ove sezone Formule 1, te se Red Bul odlučio za drastične mere.
07.07.2025 10: 36
Vozač Zaubera oteo slavu pobedniku Landu Norisu, posle trkanja na "Silverstonu".
Ostavite komentar