
pre 4 minuta 10: 35
Srbija ide na pobedu u Rigi: "Orlovi" nastavljaju put ka plasmanu na Svetsko prvenstvo
Susret Letonije i Srbije pratite od 15.00 časova uz direktan prenos na našem Premium 1 kanalu.
Vozač iz Novog Zelanda Lijam Loson zameniće Danijela Rikarda u ekipi Alfa Tauri na predstojećoj trci u šampionatu Formule jedan za Veliku nagrada Katara pošto se Australijanac i dalje oporavlja od povrede ruke, saopšteno je danas.
Rikardo je krajem avgusta na treningu uoči VN Holandije slomio ruku. On je potom morao na operaciju, zbog čega je propustio tri trke u šampionatu F1.
Loson je menjao Rikarda na VN Holandije, VN Italije i VN Singapura. On je ove sezone osvojio dva boda, dok je Rikardo trenutno poslednji u generalnom plasmanu vozača bez bodova.
Za ekipu Alfa Taurija ove sezone vozili su i Japanac Juki Cunoda i Holanđanin Nik de Vris.
Trka za VN Katara biće vožena u nedelju, osmog oktobra od 19 sati.
U eri kada sportisti postaju kulturni i poslovni fenomeni, granice između brenda i ambasadora sve su tanje, a tržišni uticaj jači nego ikada.
Jannik Sinner i Carlos Alkaraz preuzeli su tron svetskog tenisa i zvanično otvorili novu eru posle Federera, Nadala i Đokovića. Njihovo rivalstvo, koje puni tribine i obara rekorde gledanosti, pretvorilo je muški tenis u dvoboj koji fascinira publiku širom sveta.
Bogdan Bogdanović je zvanično završio EuroBasket 2025 zbog rupture zadnje lože. Košarkaški savez Srbije (KSS) je saopštio da će kapiten, u dogovoru s Los Angeles Clippersima, nastaviti lečenje u SAD. Iza sportskog gubitka krije se i finansijska priča.
Prelazni rok leta 2025 ostaće zapamćen kao najskuplji u istoriji. Ukupna potrošnja klubova na globalnom nivou premašila je 8,8 milijardi evra, čime je srušen raniji rekord, a Engleska Premier liga sama je prešla granicu od 2,6 milijardi evra.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
23.11.2024 10: 20
Velika nagrada SAD vozi se u nedelju ujutro sa početkom u 7.00 časova po srednjeevropskom vremenu.
14.09.2024 19: 38
Trka za Veliku nagradu Azerbejdžana na programu je u nedelju od 13:00
23.09.2023 10: 20
Holandski vozač Maks Ferstapen osvojio je pol poziciju za Veliku nagradu Japana u Formuli 1, pošto je danas bio najbrži na zvaničnom treningu na stazi Suzuka.
04.09.2023 23: 00
Vozač Alfa Taurija Australijanac Danijel Rikardo propustiće zbog povrede šake predstojeću trku Formule 1 za Veliku nagradu Singapura, prenosi Skaj sports.
04.09.2025 23: 20
Britanac počinje trku u Italiji sa pet mesta unazad.
03.09.2025 22: 05
Bolid je za ovu trku dobio retro dizajn bolida Ferari 312T iz 1975. godine koji je vozi Niki Lauda.
03.09.2025 16: 00
Direktor ekipe Red Bul Loran Mekis izjavio je da ekipa neće žuriti sa odlukom o vozačima za narednu godinu u šampionatu Formule 1, preneo je zvanični sajt takmičenja.
31.08.2025 17: 55
Pobednik VN Holandije istakao žal za ispadanjem klupskog kolege.
Ostavite komentar