Moto GP Moto 3 Kiles pobeda | Arena Sport
srb
najnovije
Moto GP

Moto 3: Kiles slavio, Pikeras i Furosato na postolju

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

09.11.2025 16:19
Anhel Pikeras Profimedia
Anhel Pikeras

Završen je trkački vikend u Portugaliji. U najslabijoj Moto 3 klasi slavio je Maksimo Kiles sa vremenom 34.05.182, iza njega kroz cilj je prošao Anhel Pikeras, dok je na trećem mestu bio Furosato. 

 

 

Prvih deset kompletirali su: Esteban, Karpe, Ogorman, Kelso, Ogden, Fernandez, Luneta. Maksimo Kiles je sjajno vozio od starta trke, dok mu je Anhel Pikeras bio konstantna pretnja, ali je Furosata uspeo da se oslobodi tek dva kruga pre kraja trke. 

 

 

Sledeća tka vozi se za VN Valensije narednog vikenda, odnosno od 14. do 16. novembra. Inače, prvak u ovoj kategoriji je odavno poznat, a to je Hoze Antonio Rueda, koji nije vozio zbog ozbiljne povrede zadobijene na minuloj trci.

Na drugom mestu je Anhel Pikeras sa 271 bodom, dok je Maksimo Kiles treći - 263.

 

 

 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Šta Srbija zapravo gleda

Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.