pre 22 minuta 09: 32
Boriša Simanić poslao poruku KSS: Ja vama bubreg, a vi meni poniženje
Učestvovao je košarkaš u kvalifikacijama u pohodu na Evrobasket koji se igra ove godine. Međutim, kako stvari stoje, tamo za njega nema mesta
Nezadrživ je aktuelni dvostruki prvak Maks Ferstapen, na osmoj trci sezone Formule 1, vožene na stazi "Žak Vilneev" u Montrealu (Kanada), ostvario je šestu pobedu i samo uvećao prednost u generalnom plasmanu.
Holanđanin je do nove pobede stigao sigurnom vožnjom od starta do cilja. Na samom startu je ostavio Luisa Hamiltona i Fernanda Alonsa da se bore za drugo mesto i zabeležio je 41. pobedu u karijeri, izjednačio se sa Ajrtonom Senom, a Red Bulu doneo jubilarnu 100. pobedu u najbržem cirkusu na svetu.
Hamilton je na startu obišao Alonsa, ali je Špaanc do kraja povratio drugu poziciju i završio trku sa devet sekundi zaostatka za pobednikom. Hamilton se popeo na postolje, uspeo je da osvoji novih 15 bodova i zadrži četvrto mesto u generalnom plasmanu.
Iza vozača Mercedesa poređali su se: Šarl Lekler (Ferari), Karlos Sainz (Ferari), Serhio Perez (Red Bul), Aleksander Albon (Vilijams), Esteban Okon (Alpina), Lanse Strol (Aston Martin), Valteri Botas (Alfa Romeo)...
Posle osam trka, vodi Maks Ferstapen (Red Bul) sa 195 bodova, njegov kolega iz Red Bula Serhio Perez ima 126, Fernando Alonso (Aston Martin) 117, a Luis Hamilton (Mercedes) 102 boda.
Red Bul je ubedljiv u konkurenciji konstruktora sa 321 bodova, Mercedes ima 167, Aston martin ima 154 boda...
Ovih dana u svetu sporta pažnju javnosti u Hrvatskoj privukla je informacija kako dva svetska brenda – Puma i Adidas – imaju u vidu da postanu novi brend sponzori hrvatske fudbalske reprezentacije.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
26.02.2025 09: 40
Novi vozač Ferarija će u danas imati prvi zvanični trening test u novom bolidu SF-25.
23.06.2024 17: 27
Maks Ferstapen bio je najbrži u Barseloni, drugo mesto prepalo je Landu Norisu, dok je Luis Hamilton prošao treći kroz cilj.
20.04.2024 10: 10
Vozač Red Bula, Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je danas u sprint trci u Šangaju, uoči trke Formule jedan za Veliku nagradu Kine.
19.04.2024 13: 05
Drugi je bio vozač Mercedesa i višestruki svetski prvak Luis Hamilton
YouTube
pre 4d
YouTube
pre 5d
pre 17 sati 16: 33
Moto GP šampionat se nakon pet godina vratio u Češku, odnosno na stazu u Brnu, a ekipa TV Arena sport nalazi se na licu mesta, gde je imala ekskluzivnu priliku da razgovara sa aktuelnim šampionom Horheom Martinom.
17.07.2025 15: 15
Nemački automobilista demantovao navode kako bi uskoro mogao ponovo da se oproba u Formuli 1.
17.07.2025 10: 40
Marko Beceki je postigao izvanredne rezultate u odsustvu Martina, a najznačajniji je bio osvajanje Silverstona. Završio je drugi u Asenu, a zatim je prošlog vikenda pao sa drugog mesta u Nemačkoj.
16.07.2025 14: 05
Britanac je uspeo da zabeleži dve uzastopne pobede, u Austriji i Silverstonu.
Ostavite komentar