pre 5 minuta 12: 08
Denver u paklu "druge kecelje": Šta to uopšte znači i koje su posledice
Denver je ulaskom u drugu kecelju sebi dodatno zakomplikovao leto. Objašnjavamo sva ograničenja i kako ona utiču na ugovor Pejtona Votsona.
Tanjug/AP Photo/Manu Fernandez
Šarl Lekler, vozač Ferarija bio je najbrži danas na oba treninga u Monte Karlu! Najavio je Ferari buđenje pre sedam dana u Imoli, a ako se po jutru dan poznaje možda će se neko od njih popeti i na postolje na VN Monaka (nedelja, 15.00, TV Arena 3 Premium).
Šarl Lekler je u svojoj kući bio najbrži na oba današnja treninga. Na prvom je bio ispred Maksa Ferštapena i Landa Norisa, a na drugom je postavio najbrže vreme (1:11,355 min), pre Oskara Pjastrija u Meklarenu (+0.038) i klupskog kolege Luisa Hamiltona (+0.105).
Zatim su se poređali Lando Noris u Meklarenu, Isak Hađar, Fernando Alonso, Aleksander Albon, Kimi Antoneli, dok su vozači Red Bula Maks Ferštapen (+0.713) i Juki Cunoda (+0.717) tek 10. i 11! Bilo je dosta problema na uskoj stazi u Monaku, OSkar Pjastri se zakucao u ogradu, baš kao i Hađar, a okretao se i šampion Formule 1 Maks Ferštapen.
Sutra je od 14.30 treći trening, a od 16.00 časova (TV Arena sport 3) su kvalifikacije.
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
29.03.2026 14: 50
Italijan je posle trijumfa najmlađi lider Formule 1 u istoriji.
23.01.2026 16: 22
Tim Ferarija predstavio je novi bolid "SF-26" za predstojeću sezonu u šampionatu Formule 1, saopšteno je danas na zvaničnom sajtu takmičenja.
23.11.2025 18: 45
Britanski vozač prolazi kroz izuzetno težak perido u karijeri.
03.11.2025 14: 51
Britanac namerava da ostane bar do kraja ugovora 2026. godine.
YouTube
pre 13h
YouTube
pre 13h
pre 2 sata 10: 11
Iako nije krio razočaranje ishodom u Budimpešti, sedmostruki svetski šampion smatra da Ferari ima razloga za optimizam posle prve polovine sezone.
pre 19 sati 16: 49
Vozač Meklarena pobednik je Velike nagrade Mađarske.
pre 20 sati 15: 59
Potpuno je zaboravio na protokol.
25.07.2026 20: 00
Luis zbog "nepotrebnog ometanja" Pjastrija u Q3, Kimi jer nije usporio tokom žute zastave!
Ostavite komentar