pre 22 minuta 11: 03
Nebojša Čović zna sve o zdravstvenom stanju Alekse Avramovića: Dobre vesti iz Rige
Predsednik Košarkaškog saveza Srbije izvestio javnost o povredi sjajnog plejmejkera naše reprezentacije.
Vozač Red Bula Serhio Perez osvojio je pol poziciju za trku Formule 1 u Majamiju, nakon što je na zvaničnom treningu imao najbrži krug (1:26.841).
Sa drugog mesta krenuće španski veteran Fernando Alonso (Aston Martin), koji je u odnosu na Pereza imao zaostatak od 0.361 sekunde. Treće mesto u kvalifikacijama pripalo je Karlosu Sainsu iz Ferarija (+0.508).
Šampion Maks Ferstapen iz Red Bula nije uspeo da u poslednjem krugu postavi vreme nakon prekida, minut i po pre kraja, zbog udesa Šarla Leklera i startovaće sa devete pozicije.
Luis Hamilton iz Mercedesa startovaće sa 13. pozicije. Trka u Majamiju vozi se u nedelju od 21.30 sati.
Jannik Sinner i Carlos Alkaraz preuzeli su tron svetskog tenisa i zvanično otvorili novu eru posle Federera, Nadala i Đokovića. Njihovo rivalstvo, koje puni tribine i obara rekorde gledanosti, pretvorilo je muški tenis u dvoboj koji fascinira publiku širom sveta.
Bogdan Bogdanović je zvanično završio EuroBasket 2025 zbog rupture zadnje lože. Košarkaški savez Srbije (KSS) je saopštio da će kapiten, u dogovoru s Los Angeles Clippersima, nastaviti lečenje u SAD. Iza sportskog gubitka krije se i finansijska priča.
Prelazni rok leta 2025 ostaće zapamćen kao najskuplji u istoriji. Ukupna potrošnja klubova na globalnom nivou premašila je 8,8 milijardi evra, čime je srušen raniji rekord, a Engleska Premier liga sama je prešla granicu od 2,6 milijardi evra.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
EuroBasket 2025 koji se igra u Letoniji, Kipru, Finskoj i Poljskoj, umesto klasičnog pitanja favorita, stavlja u prvi plan svoj zvezdani potencijal i finansijsku snagu zvezda na terenu.
06.05.2024 21: 24
Aktuelni svetski šampion u Formuli jedan vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen izjavio je da je Lando Noris iz Meklarena zasluženo pobedio na Velikoj nagradi Majamija.
20.04.2024 10: 10
Vozač Red Bula, Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je danas u sprint trci u Šangaju, uoči trke Formule jedan za Veliku nagradu Kine.
09.03.2024 21: 32
Vozač Red Bula Holanđanin Maks Ferstapen pobedio je večeras u drugoj trci sezone u šampionatu Formule jedan za Veliku nagradu Saudijske Arabije
16.02.2024 08: 30
Aktuelni šampion Formule 1, Red Bul je predstavio novi bolid RB20 koji će Maks Ferstapen i Serhio Perez voziti u 2024. godini.
pre 13 sati 22: 05
Bolid je za ovu trku dobio retro dizajn bolida Ferari 312T iz 1975. godine koji je vozi Niki Lauda.
pre 19 sati 16: 00
Direktor ekipe Red Bul Loran Mekis izjavio je da ekipa neće žuriti sa odlukom o vozačima za narednu godinu u šampionatu Formule 1, preneo je zvanični sajt takmičenja.
31.08.2025 17: 55
Pobednik VN Holandije istakao žal za ispadanjem klupskog kolege.
31.08.2025 16: 44
Vozač Meklarena uvećao prednost u generalnom plasmanu Formule 1 posle trijumfa za VN Holandije, drugi je bio Maks Ferštapen, a treći Isak Hađar!
Ostavite komentar