pre 8 minuta 10: 25
Makedonac osvojio drugo mesto na Beogradskom maratonu!
Etiopljanin postavio novi rekord...
Profimedia
Ekipa Meklaren predstavila je danas u Silverstonu novi bolid MCL39 kojim će se takmičiti u predstojećoj sezoni Formule 1, saopšteno je na zvaničnom sajtu takmičenja.
Za ekipu Meklarena, koja je prošle godine osvojila titulu u konkurenciji konstruktora, ove godine će voziti Lando Noris i Oskar Pjastri.
"Danas je velika prekretnica na našem putu u borbi za titulu u 2025. godini. Sjajno je što smo prvi put izveli na stazu našeg izazivača za titulu MCL39 i pokrenuli kulminaciju napornog rada naše ekipe. Moramo da budemo realni i da kažemo da će svaki tim da ostvari napredak tokom zimske pauze", rekao je izvršni direktor Meklarena Zek Braun.
Nova sezona u šampionatu F1 počinje 16. marta trkom za Veliku nagradu Australije.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
19.12.2024 17: 05
Nova sezona u šampionatu F1 počinje 16. marta 2025. godine trkom za VN Australije
30.11.2024 18: 41
Trka za Veliku nagradu Katara na programu je u nedelju od 17 časova
29.11.2024 00: 30
Ekipa Mercedes u Formuli 1 saopštila je da će rezervni vozač Mik Šumaher napustiti tim na kraju godine, objavljeno je na zvaničnom sajtu takmičenja.
23.11.2024 10: 20
Velika nagrada SAD vozi se u nedelju ujutro sa početkom u 7.00 časova po srednjeevropskom vremenu.
17.04.2026 17: 00
Južnokorejci ovog puta imaju bolji plan...
17.04.2026 16: 25
Nakon završetka Moto GP karijere, Rosi je prešao u svet automobilizma i od 2022. godine aktivno se takmiči u GT trkama, a kasnije i u FIA Svetskom šampionatu izdržljivosti, gde i dalje nastupa kao fabrički vozač BMW tima.
17.04.2026 12: 10
U priči o njegovoj budućnosti važnu ulogu igra i tim Red Bul. Spekulacije o mogućem prelasku u Mercedes ili čak Ferari prate ga već neko vreme, naročito u svetlu problema kroz koje tim prolazi.
16.04.2026 20: 04
Dodatno ohrabruju informacije da je tim uspeo da optimizuje performanse hibridnog sistema. Na otvaranju sezone koristili su osnovnu verziju softvera za Mercedes pogonsku jedinicu, ali je u međuvremenu došlo do unapređenja koja bi mogla da donesu dodatnu konkurentnost.
Ostavite komentar