pre 6 minuta 13: 08
Slučaj Barkola: Liverpul dobio ozbiljnog rivala
Pari Sen Žermen za francuskog reprezentativca odredio cenu od čak 145 miliona funti.
Tanjug/AP Photo/Toru Hanai
Trostruki uzastopni svetski šampion u Formuli 1 Holanđanin Maks Ferstapen nema nameru da menja ekipu i želi da ostane u Red Bulu do kraja ugovora 2028. godine.
Direktor Mercedesa Toto Volf je posle trke za VN Saudijske Arabije rekao da bi voleo da holandski vozač pređe u njegov tim, što je bio povod da mediji u Melburnu pitaju "Letećeg Holanđanina" o tome i planovima.
"Zbog toga sam i produžio ugovor. Kao što sam ranije rekao, zadovoljan sam ekipom i naravno, veoma je važno da pokušamo da zadržimo ključne ljude u timu duže vreme jer je to važno za naše nastupe, a na kraju, nastupi su posao. Namera mi je da ostanem do kraja ugovora, za mene bi bila sjajna priča da završim ugovor, pošto to u suštini znači da sam bio deo jedne porodice, jednog tima", rekao je vozač Red Bula.
Ferstapen je istakao da nisu tačne glasine da prelazi u Mercedes.
"Svi želimo isto, dobar nastup na stazi i na to želimo da se koncentrišemo kao ekipa. Problem su spekulacije, koje kruže ne samo u ekipi nego i spolja i to je nešto što ne možemo da kontrolišemo. Jedina stvar koju možemo da kontrolišemo je da svi u ekipi idemo u istom pravcu i mislim da to i radimo", zaključio je svetski prvak.
Ferstapen je pobedio u prve dve trke ove sezone u Bahreinu i Saudijskoj Arabiji. Naredna trka u šampionatu F1 biće vožena 24. marta za VN Australije.
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
29.06.2026 11: 00
Često je u bliskoj prošlosti Maks Ferštepen ubirao plodove i na račun kompjuterskog uma Hane Šmic. Strateg Red Bula znala je dobrom strategijom da poništi i poneke loše momente u Maksovom trkanju. Ovog puta pogrešila je na Red Bul Ringu!
27.06.2026 10: 53
Neizvesno je da li će četvorostruki svetski šampion Formule 1 iskoristiti klauzulu i pre isteka napustiti svoj tim
07.06.2026 16: 49
San je trajao svega 500 metara.
05.06.2026 03: 42
Trka se vozi na stazi dugoj 6,2 kilometra, a bolidi dostižu brzine veće od 322 kilometra na čas prolazeći pored prepoznatljivih znamenitosti.
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 14h
pre 3 sata 10: 11
Iako nije krio razočaranje ishodom u Budimpešti, sedmostruki svetski šampion smatra da Ferari ima razloga za optimizam posle prve polovine sezone.
pre 20 sati 16: 49
Vozač Meklarena pobednik je Velike nagrade Mađarske.
pre 21 sat 15: 59
Potpuno je zaboravio na protokol.
25.07.2026 20: 00
Luis zbog "nepotrebnog ometanja" Pjastrija u Q3, Kimi jer nije usporio tokom žute zastave!
Ostavite komentar