pre 2 minuta 20: 48
Debakl i nova sramota Partizana u Evroligi: Umalo istorijski poraz u Kaunasu!
Novi poraz srpske ekipe u elitnom takmičenju.
Guliver
Vozač Alfa Taurija Australijanac Danijel Rikardo nastupiće na predstojećoj trci Formule 1 za Veliku nagradu SAD u Ostinu koja se vozi u nedelju od 21.00 čas, pošto se oporavio od povrede, prenosi danas Bi-Bi-Si (BBC).
Rikardo (34) je propustio pet trka u F1 pošto je slomio levu ruku 25. avgusta tokom treninga uoči Velike nagrade Holandije. Portparol Alfa Taurija potvrdio je za Bi-Bi-Si da će se australijski vozač vratiti u bolid u Ostinu. Alfa Tauri je drugi tim Red Bula.
Direktor Red Bula Kristijan Horner izjavio je pre nekoliko nedelja da Rikardo ne treba da žuri sa povratkom kako bi se potpuno oporavio. Rikardo je sezonu počeo kao rezervni vozač Red Bula, a u Alfa Tauriju je zamenio Nika de Vrisa koji je dobio otkaz posle 10 trka. Australijanac je ove sezone vozio na dve trke, ali nije uspeo da osvoji nijedan bod.
Rikardo je već potpisao ugovor sa Alfa Taurijem za 2024. godinu, a rezervni vozač te ekipe biće Lijam Loson.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
02.10.2024 21: 26
Naredna trka će se održati u Ostinu u Sjedinjenim Američkim Državama, a promoter trke Bobi Epstin je istakao kako je prodala znatno skočila od kako je svetski šampion prestao da niže trijumfe.
29.02.2024 17: 43
Vozač RB Honde Australijanac Danijel Rikardo bio je najbrži na današnjem prvom treningu uoči trke za Veliku nagradu Bahreina u šampionatu Formule jedan, dok je vozač Mercedesa Luis Hamilton bio najbrži na drugom treningu, a i u toku celog dana.
04.10.2023 15: 06
Vozač iz Novog Zelanda Lijam Loson zameniće Danijela Rikarda u ekipi Alfa Tauri na predstojećoj trci u šampionatu Formule jedan za Veliku nagrada Katara pošto se Australijanac i dalje oporavlja od povrede ruke, saopšteno je danas.
04.09.2023 23: 00
Vozač Alfa Taurija Australijanac Danijel Rikardo propustiće zbog povrede šake predstojeću trku Formule 1 za Veliku nagradu Singapura, prenosi Skaj sports.
pre 10 sati 10: 09
Ferari je peti tim koji je objavio datum lansiranja. Najraniji će biti Red Bul–Ford i AlphaTauri, koji će 15. januara pokazati nove livreje, Audi će to učiniti 20. januara, dok će 23. januara, pored Ferarija, svoj bolid predstaviti i Alpine u Barseloni.
18.12.2025 16: 45
Cilj je da najbrži leteći cirkus na svetu bude još atrtaktivniji i neizvesniji.
18.12.2025 14: 55
Vozač Red Bula šampionski broj "jedan" prepustio Landu Norisu.
17.12.2025 12: 20
Četvorostruki svetski šampion smatra da je ovo bila njegova najbolja sezona u Formuli 1 do sada, a stajao je na podijumu na svakom trkačkom vikendu nakon letnje pauze.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar