pre 5 sati 00: 42
Srpkinja odbranila titulu: Vasilija Borovićanin ponovo uzela zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu
Engleskinja Dejzi Bauers drugu godinu u nizu poražena u finalu.
TV Arena sport
Direktor Arena Channels Group, Nebojša Žugić i Ministar sporta u Vladi Republike Srbije, Zoran Gajić svečano su, presecanjem crvene vrpce, otvorili prvi Regionalni trening centar Bokserskog saveza Srbije.
Predsednik Bokserskog saveza Srbije, Nenad Borovčanin, čije su zasluge za razvoj ove plemenite veštine nemerljive, zahvalio TV Arena sport za sve što je učinila za promociju boksa.
"Zahvaljujući dugogodišnjem partnerstvu između Arena Channels Group i Bokserskog saveza Srbije, srpski boks je ostvario izuzetne rezultate i postao međunarodno priznat. Vaša podrška i zajednički projekti doprineli su razvoju sporta, afirmaciji boksa i promociji mladih sportista Srbije", poručio je predsednik BSS, Nenad Borovčanin, dok je Nebojša Žugić dodao:
"Izuzetno sam srećan kada vidim da nikne neki novi sportski objekat, a u poslednjih 13 godina ih je, Bogu hvala, bilo zaista mnogo. TV Arena sport je u radila serijal od 140 epizoda o infrastrukturu koja je izgrađena u tom periodu, a svaka traje oko 10-15 minuta. Ponosni smo što imamo toliko toga da pokažemo, a kada se otvori i Nacionalni stadion imaćemo nešto čime malo ko može da se podiči."
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
Nebojša Žugić je još naglasio da se srpski sport razvija kao nikada do sada najviše zahvaljujući pomoći koju izdvaja država.
"Sećam se kako je izgledala moja kancelarija kada smo se Nenad Borovčanin i ja, na inicijativu predsednika Republike koji je veliki ljubitelj sporta i boksa, sastali da pričamo o pokretanju Arena Fight kanala. A od tada smo uradili mnogo toga i zadovoljan sam zbog svakog projekta, od kojih je najveće bilo Svetsko prvenstvo sa više od 500 prenosa i to takmičenje je ušlo u anale. Boks koji je bio 'na aparatima' i sportska televizija koja je radila uz pomoć 'štapa i kanapa' su sada tu gde jesu, Srbija je tu gde jeste i samo mogu da vam obećam da ćemo nastaviti još jače i još žešće i nadam se da ćemo do sledećih Olimpijskih igara biti spremni da sa njih donesemo medalju, a da ćemo u Srbiji imati još mnogo takmičenja koje ćemo prenositi. Kada pogledamo broj stanovnika i broj medalja onda je Srbija definitivno sportska velesila i zaslužuje ovakave obejkte, a velesila je zbog toga što ima ovakvu infrastrukturu. To je lančani proces pre svega zahvaljujući predsedniku Republike koji je veliki ljubitlej sporta, Vlade i svih nas koji se trudimo da promovišemo srpski sport i treba da budemo ponosni na ono što imamo u Srbiji", istakao je Žugić.
Trenažni centar u Loznici najviše je obradovao srpske borce i borkinje koji su svesni da će kroz uslove koji su im omogućeni moći da ostvare još bolje rezultate.
"Drago mi je što se ova sala otvorila baš u Loznici, što predstavlja pokazatelj da se boks u Srbiji razvija. Hvala i predsedniku Bokserskog saveza Srbije, Nenadu Borvčačinu koji radi pravu stvar i trudi se da nam obezbedi maksimalne uslove za rad i trening", rekla je Sara Ćirković.
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
TV Arena sport
Pogledaj galeriju
Finansijski detalji nisu poznati, ali sva tri ugovora imaju gotovo istu strukturu: Gemini dobija ekskluzivan status u kategoriji veštačke inteligencije, dok Pixel postaje zvanični partner za mobilne telefone.
Kompanija će na Churchill Brothers Sports Club iz Goe preneti licencu Jamshedpur FC-a za učešće u indijskoj Superligi, zajedno sa ugovorima 12 igrača i dvojice trenera, saopštio je Tata Steel u petak.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
04.05.2026 20: 01
Pred nama je osma runda velikog kviza znanja i brzine TV Arena sport pod nazivom "10 koraka do finala" koji vam pruža priliku da osvojite nagradu iz snova - put za dve osobe u Budimpeštu na finale Lige šampiona!
03.05.2026 13: 38
Dobili smo pobednike sedmog kola velikog kviza znanja i brzine TV Arena sport
28.04.2026 20: 00
Peta runda velikog kviza znanja i brzine TV Arena sport u kojem je glavna nagrada put za dve osobe u Budimpeštu na finale Lige šampiona.
20.04.2026 18: 12
Ćirković (21) će u sredu u osmini finala boksovati protiv domaće predstavnice Tatijane de Žezus.
pre 5 sati 00: 42
Engleskinja Dejzi Bauers drugu godinu u nizu poražena u finalu.
pre 10 sati 19: 54
Srpske bokserke Jovana Devetaković i Sonja Vukšić plasirale su se u finale Evropskog juniorskog prvenstva-
19.08.2026 22: 08
Uroš Medić govorio o najvećoj borbi u njegovoj karijeri.
19.08.2026 20: 53
Srpski MMA borac govorio o narednim izazovima koji ga čekaju u karijeri.
Ostavite komentar