
pre 3 sata 23: 00
Dejna Vajt potvrdio ono čemu se svi nadaju: Sprema se superborba između Mahačeva i Topurije
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
Džudo klub Crvena zvezda spremno dočekuje Finalni turnir Lige šampiona, koji će biti održan devetog decembra u beogradskoj Štark areni, saopšteno je danas.
"Na borilištima Štark arene za titulu šampiona boriće se ukupno 16 ekipa, muške i ženske konkurencije, po prvi put u formatu koji objedinjuje takmičenja Lige šampiona i Lige Evrope. Džudisti Crvene zvezde spremno dočekuju finalni turnir LŠ i kreću u pohod na jedini trofej koji nedostaje trofejnoj riznici u Ljutice Bogdana", navodi se saopštenju kluba.
Liga šampiona i Liga Evrope u džudou biće održane u organizaciji Džudo saveza Srbije i Evropske džudo unije.
Iz Zvezde ističu da se nadaju osvajanju trofeja, čime bi se džudo ekipa pridružila fudbalerima, vaterpolistima, atletičarima i košarkašicama "crveno-belih", koji su osvajali titulu prvaka Evrope.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
pre 3 sata 23: 00
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
10.07.2025 08: 50
Bivši MMA borac izgubio dva plučna krila nakon teškog slučaja zaraze stafilokokama.
06.07.2025 10: 53
U borbi za naslov ekipnog šampiona Srbije učestvovali su Sombor, novosadska Vojvodina, Radnički i niški Vitez.
05.07.2025 12: 45
Bokseri Sombora su u prvom polufinalu plej-ofa savladali novosadsku Vojvodinu rezultatom 10:4, dok je Radnički bio bolji od niškog Viteza 14:0.
Ostavite komentar