• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
Fudbal
ITALIJANSKA LIGA: Milan - Inter
20:45 h
21. sep 2019.
LIVE prenosi
  • 13:00
    ŠPANSKA LIGA: ElPozo Murcia – Jaén Paraíso Interior
  • 15:00
    ITALIJANSKA LIGA: Udinese - Brescia
  • 15:00
    FRANCUSKA 2. LIGA: Caen - Lens
  • 15:00
    MAKEDONSKA LIGA: Borec - Rabotnički
  • 16:00
    EHF LIGA ŠAMPIONA:Bidasoa Irún - Cocks
  • 17:30
    EVROPSKO PRVENTSVO: 1/8 Finala Srbija - Češka
  • 17:40
    FRANCUSKA LIGA: Marseille - Montpellier
  • 18:00
    LING LONG SUPER LIGA SRBIJE: Napredak - TSC
  • 18:00
    ITALIJANSKA LIGA: Juventus - Verona
  • 18:30
    ŠPANSKI SUPERKUP: Polufinale 1 Barcelona - Valencia
  • 20:00
    FRANCUSKA LIGA: Reims - Monaco
  • 20:00
    FRANCUSKA LIGA: Nice - Dijon
  • 20:15
    EVROPSKO PRVENTSVO: 1/8 Finala Slovenija - Bugarska
  • 20:45
    ITALIJANSKA LIGA: Milan - Inter
  • 21:00
    ŠPANSKI SUPERKUP: Polufinale 2 Real Madrid - Fuenlabrada
  • 21:55
    MLS: Atlanta - San Jose
  • 22:45
    ARGENTINSKA LIGA: San Lorenzo - Boca Juniors
  • 22:55
    MaxBet NEWS
  • 23:00
    MLS: Vancouver - Columbus Crew
  • 01:00
    NCAA: Oregon - Stanford
  • 01:00
    ARGENTINSKA LIGA: Atletico Tucuman - Independiente
  • 01:30
    MLS: Cincinnati - Chicago Fire
  • 04:30
    MLS: LA Galaxy - Montreal Impact
Fudbal
FRANCUSKA LIGA: Lyon - PSG
21:00 h
22. sep 2019.
| Prikazujemo
Budite uvek u Areni
| Vesti
Izdvajamo
Na Kosovu tvrde: Trepča "domaćin" Zvezdi na Banovom brdu?
Kosanović pred Inđiju: Rezultati su im lošiji od igre
Trener Radničkog najavljuje duel sa Inđijom u 9. kolu Superlige Srbije.
Nezgodna pozicija: Milojević prvo odlučuje ko NE igra "večiti derbi"!
Polovina stranih fudbalera u svlačionici crveno-belih neće imati pravo nastupa u Humskoj. Ko su igrači Crvene zvezde...
"Diznijeva čarolija na ledu" seli Partizan iz Arene u "Pionir"
Partizan će prvu utakmicu kao domaćin igrati u "Pioniru", a ne u svom novom domu Areni.
| Rezultati
Pregled aktuelnih dešavanja
Riga J
3 - 2
Krila Sov.J
Armavir
0 - 0
Luč V.
Makabi Net.
0 - 0
Hapoel K.S.
Spartak P.
0 - 0
Pomorje
Tofaš Bursa
0 - 0
Lok.Kubanj
S.Lozana
1 - 0
Kjaso
Neptunas
19 - 16
Juventus U.
Ritas
24 - 17
Pijeno Ž.
Mordovija
1 - 0
Tekstilšik I.
Torpedo Moskva
1 - 0
Tomsk
Čajka P.
1 - 0
Krasnodar II
Saturn
0 - 1
Dinamo Br.
Rende
0 - 1
Teramo
Fram Larvik
0 - 0
Opsal
Berum
0 - 0
Elverum
Levanger
0 - 0
Nardo
Al Najma
1 - 0
Al Hala
Selfos W
1 - 0
Ibv W
Stjarnan W
1 - 0
Rejkjavik W
Filkir W
0 - 1
Breidablik W